Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 szem fogamzasgatlo tabletta...

3 szem fogamzasgatlo tabletta kimaradt?!

Figyelt kérdés
3 szem tablettat kihagytam, veletlenul. Mennyi az esely terhessegre?
2023. ápr. 16. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6,78%
2023. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Véletlenül. Hármat.
2023. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ìgy elèg nagy!
2023. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hogy hol hagytad ki. Eleje, közepe, vége? De egyébként 3 egymás után már szinte olyan mintha nem is szednéd. Nem is értem. 1 még oké. Előfordul. Nade 3?!
2023. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szem kihagyása után is van esély, ismerek ilyen babákat. Három meg már elég sok. Hogy lehet elfelejteni védekezni, szexelni pedig nem?
2023. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nagyjából ezt a hónapot elfelejtheted, teljesen védtelen vagy.

A többit az orvossal beszéld meg.

2023. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet 3at is kihagyni?!

Egyébként nem mindegy mikor hagytad ki

2023. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első vagy a harmadik héten maradt ki, akkor simán terhes lehetsz. Ha a második héten, akkor mázlid van, ott még 3 tabletta kihagyása sem okoz problémát.
2023. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd a gyógyszer papíron lévő utasításokat. De amúgy hármat hogy tudsz kihagyni. Egyet még megértem mert én is jártam így, bár a telefonom mindig szólt éppen akkor volt valami ami megzavart és elfelejtettem.. de hármat.
2023. ápr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Minek kell egyből minden kérdezőt leoltani? Nektek tényleg nincs jobb dolgotok? Tanácsot kért nem lecseszést...ti még soha nem voltatok bajban, hogy segítséget kértetek volna? Ja nem..mert itt mindenki tökéletes...


Szóval a kérdésre válaszolva:

Attól függ,hogy melyik héten maradt ki az a három szem. A fogamzásgátló úgy működik hogy egy szem kihagyása is elég lehet ahhoz, hogy a peteérési folyamatot elindítsa és utána sajnos a tabletta ha beveszed nem biztos, hogy meg tudja állítani. Első héten azért nagy a veszély, mert volt 7 tablettamentes napod és ha ezután maradt ki akkor kiegészítő védekezés szükséges. Ha a második héten maradt ki akkor ha még van egy hetet a tablettából akkor elvileg nem lehet gond, de mivel itt három maradt ki itt is kiegészítő védekezés javasolt. Utolsó héten kimaradt tabletta esetén is ugyanaz a helyzet, mint az első héten kimaradottnál ugyanis ott megnyúlik ezáltal a tablettamentes napok száma.

Szóval én összességében, ha nem akarsz babát kiegészítő védekezést javaslok.

Saját példám: szedtem a fogamzásgátlót kihagytam én is két szemet és pozitív lett a tesztem, de egy hét múlva meg is jött, ez esetben nem volt elég vastag a méhnyálkahártyám és kémiai terhesség eseteként fejeződött be.

Remélem tudtam segíteni:)

2023. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!