Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros a babára, hogy 2 cigicsi...

Káros a babára, hogy 2 cigicsikket elszívott mellettem zàrt térben egy ismerősöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy ismerősöm kisebb zàrt térben elszívott két cigit is és együtt voltam vele. Ez hétfőn volt és ma megtudtam, terhes vagyok.

Olvastam, hogy igen kàros a magzatra. Mi nem szoktunk találkozni, családban sincs dohányzó, úgyhogy már csak annyi füst fog érni, amennyi az utcán van.

De csöppet utólag zavar, hogy nem mentem ki a légtérből, mert beszívtam azt a büdöset.


Remélem ez nem ártott.... bár gondolom nem is használt neki.


Nem kérek olyan kommentet, hogy ha most így parázok mi lesz később.


Tudom, hogy van aki végig dohányzik.



2023. ápr. 16. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel maradj a házban, semmiképp ne szellőztess, és viselj mindig maszkot. Nehogy a szmogot is belélegezd. Ennyire azért ne betegedjünk már bele a terhességbe. 😄
2023. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem hiszem, hogy baj lenne. De máskor, ha teheted megkérheted, hogy amíg cigiznek menjenek ki inkább.
2023. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz bajod. Az én babámnak attól sem lett, hogy az első 6 hétben cigiztem (akkor tudtam meg a babát), pedig nem két szállal szívtam egy nap. Temészetesen amint megtudtam abban a pillanatban letettem egyből.
2023. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hát nem tudtam, hogy várandós vagyok, mert már régóta szeretnénk.


De legközelebb inkább távolabb állok, meg kimegyek az ilyen szűkös légterekből.



Én is azt gondolom, hogy 9 hónap alatt még nagyon sok minden vár rám. :D

2023. ápr. 16. 23:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! 😊
2023. ápr. 16. 23:47
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ennyitől nem, de ha rendszeresen szívod a füstöt úgy már nem jó. Vagyis ennyitől még nem.
2023. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Csikket a hajléktalanok szívnsk maximum...
2023. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Még nincs is összeköttetésben veled. Nem lesz semmi baja. Ennyitől egyébként sem lenne.
2023. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Terhességem alatt végig "kívántam" a cigifüstöt. Sosem dohányzott egyikünk sem.


Ha az utcán elment előttem valaki aki dohányzott, képes voltam követni, csakhogy érezzem a cigifüst illatát🤷‍♀️

A babám 3 hónapos már, de még mindig tetszik a cigifüst illata.

2023. ápr. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Az a helyzet, hogy a levegő amit egy nagyvárosban beszívsz egy séta során, karosabb, mint az ha valaki melletted elszív 2 szál cigit.

Szóval én is azt gondolom, "hogy 9 hónap alatt még nagyon sok minden vár" ránk is, ha ilyen butaságot megkérdeztel itt. :)


Szóval, nyugi.. ettől nem lett baja.

2023. ápr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!