Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvétel előtt lehet cukorment...

Vérvétel előtt lehet cukormentes kávét inni? Annyira fáj a fejem, hogy nem ittam még egyet. 12 hkm

Figyelt kérdés
2023. ápr. 19. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták,hogy vervetel elott max csak vizet igyak.
2023. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak vizet lehet.
2023. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Én ittam, mert elfelejtettem, hogy nem lehet. A cukorterhelés előtt nem ittam csak.
2023. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most a vérvétellel HBsAG szűrés, verkep, és vizelet vizsgálat van csak? A vércsoport és ellenanyag szűrést máshol kell csinaltatni?
2023. ápr. 19. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg most kellene az említett hepaB-t, hepaC-t, treponema pallidumot (szifilisz) illetve igen a vércsoport és ellenanyagot is nézetni. Legalábbis én ezekre megyek (általános vérkép, vizelet mellett) a 12. hét körül.
2023. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valami más vérképre 2 hét múlva lesz eredmény. De nem értettem mi az.
2023. ápr. 20. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!