Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukormentes üdítők terhesség...

Cukormentes üdítők terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata vagy egyáltalán van-e tapasztalat a cukormentes üdítőkkel kapcsolatban. Természetesen tudom, hogy nem egészségesek terhesség alatt, talán ha nincs terhesség akkor sem, de még is kíváncsi vagyok a véleményekre.

2019. jún. 27. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Alkalomszerűen belefér.
2019. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Attól is függ mivel van édesítve. Stevia alapút nyugodtan ihatsz. Ha más mesterséges édesítővel van, akkor elvileg lehet "károsabb", de szerintem alkalmanként fogyasztva semmi bajotok nem lesz tőle.
2019. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2019. jún. 27. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Alkalmanként.. Én kb kéthetente egy pohárral iszom max, ha megkivanok valamilyen más ízt a vízen kívül..


Cukros üdítő alapból nem jöhet szóba Inzulinrezisztencia miatt

2019. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ezeken élek, azóta 2 terhességet csináltam végig, ittam akkor is.
2019. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csajok! Sajnos én is inzulinrezisztens vagyok. Ezért is merült fel bennem ez a kérdés.
2019. jún. 27. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
IR-es vagyok, én is ittam, persze nem napi literszámra. De én utálom a vizet, teás vagyok főleg, de sokszor kívántam a szénsavasat is. Én Fit Márkát ittam terhesen, nekem az bejött.
2019. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :)
2019. jún. 28. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!