Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 15+0 és nem érzem...

Ma vagyok 15+0 és nem érzem magam terhesnek?

Figyelt kérdés

Az első trimeszter katasztrófa volt, mindenféle probléma, végig feküdtem. Most már jobb, de teljes bizonytalanságban vagyok. Ez normális?

Akkor a problémák miatt hetente kellett járni ultrahangra, most már a 12.heti óta nem voltunk, mozgást még nem érzek (talán egyszer éreztem hason vmit). Hányingerem sincs már olyan durván, ráadásul a progeszteront is elhagytuk múlt héten, olyan mintha a hasam is kisebb lenne, nincs az a puffadás. Olyan, mintha nem is lennék terhes.

Legközelebb ultrahangra csak jövő csütörtökön megyünk.

Normális h így érzem? Ettől még lehet minden rendben?


2023. ápr. 19. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb egész eddig nem éreztem magam terhesnek, ha már így írtad, teljesen normális hiszen még pici a babó is, eddig a progi is okozhatott rengeteg tünetet (fáradékonyság, puffadás).


26. hétbe vagyunk, össz vissz hánytam 3x, most is csak savam van😅

Ha nem rugdalná mindenemet, és nem lenne ekkora a pocak én se érezném magamat terhesnek. :)

2023. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

7-10hét közt hanytam. De nagyon brutál.

Onnan a következő "terhes érzés" a szülés volt. (A has növekedése sem volt durva számomra)

2023. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden amit leírtál normális. Második trimeszter a legjobb. Már nincs rosszullét, puffadás. Ritkábbak a vizsgálatok, a hasad még nem zavar, nem ég a gyomrod, kapsz levegőt, nem vizesedsz. ÉLVEZD! Hamarosan érezni fogod mozogni és elkezd nőni a hasad, ne izgulj! Én csak áldásos második trimeszternek hívom. A terhesség legjobb időszaka.
2023. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét babámmal 14. hétig hánytam. Annyira rossz volt, hogy gondolkoztam, hogy nem lesz több baba. És utána kezdődött a második trimeszter, ami egy megváltás volt. Végre szusszanhatunk egyet mielőtt elkezd fájni a hátunk a hatalmas pocaktól. :) De a harmadik trimeszter sem rossz szerintem.

Persze, kényelmetlen a dinnyét cipelni, de akkor már érzed mozogni, lassan találkozol vele, finishben vagy.

2023. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!