Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem magam terhesne...

Miért nem érzem magam terhesnek? Fura nagyon. Most léptem a 6. hétbe.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mit akarsz érezni hat hetesen?
2018. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eedig voltak tüneteim..most elmúltak..
2018. ápr. 1. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

6 hetes vagy..

Mit akarsz hogy nojon a hasad?

2018. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Mindne nap 1-2-3 no teszi fel ezt a kérdést. Olvass kicsit utána. Tünetek jönnek mennek. Van akinél van és van akinél semmi. Minden terhesség más és más.
2018. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

:):):):)


Figyu, én 23 hetes terhesen a kerítést másztam ( bezárt a kapu) mire már fenn lógtam, mikor nem olyan könnyeden tudtam átlendíteni a lábamat.. Ekkor elkezdtem kacagni

Elfelejtettem, hogy kismama vagyok..


Soha nem hánytam, nem emelyegtem..semmi ilyen klasszikus terhestünetem nem volt


28 hetesen sem mindig érzem magam "terhesnek"


Nagyobb a hasam, a mellem.. Könnyebben fáradok el..

A magassarkú at most teszem le(10cm) mert érzem, hogy a sok üléstől vizesedik a lábam ..nem akarok bajt..egyébkent még nem kényelmetlen..


Hétvégén szerintem jobban terhelem magam, mint más, aki nem terhes is ( lamináltparkettázás, tapétaszedés, gletteles festés...)

Persze figyelek a jelekre..amik hál Istennek nincsenek, hogy nehogy túlterheljem magam...


Amúgy dokinál én 6+2 hetesen voltam először.. Úgyhogy egyáltalán akkor tudatosult, hogy a teszt tényleg azt jelezte, hogy gyerekünk lesz..

Mindenkinek ilyen terhességet kívánok, mint eddig az enyém.

2018. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvetéltem....
2018. ápr. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!