Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babámnak?

Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Már írtam ki ma kérdést, felfázásos tüneteim voltak ma, most meg iszonyúan fáj a jobb oldalam, szerintem a vesém, kicsit ráz a hideg is. Felhívtam az ügyeletet, azt mondták egy fél nospát vegyek be és igyak valami meleget, reggel pedig menjek a háziorvoshoz. Annyira féltem a babámat...

2023. ápr. 19. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Jaj, kezdődik....
2023. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagy valószínűséggel nem lesz semmi baja.
2023. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem akartam túlzásba esni, csak tényleg iszonyúan fáj és olvastam, hogy felszálló fertőzésből mindenféle gondok lehetnek, ezért kérdeztem.
2023. ápr. 19. 22:18
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
És akkor mi itt a gyakorin meg tudjuk jósolni, lesz-e felszálló fertőzésed, beléd látunk?
2023. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Inkább akkor lesznek gondok, ha a kismama nem kezelteti. Te hamar mész orvoshoz, ne aggódj ennyire, az nem tesz jót.
2023. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem is ezt kértem. Mivel tök tehetetlen és tudatlan vagyok, szerettem volna tanácsot/véleményt kérni nálam okosabbaktól.
2023. ápr. 19. 22:23
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Itt nincsenek nálad okosabbak. Max tapasztaltabbak. De itt senki se orvos.
2023. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

"Ugye nem lesz baja..."


Erre azt kell válaszolni, hogy nem lesz? Mert akkor megnyugszol, ha idegenek, látatlanba ezt mondják?

2023. ápr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na jó. Én éppen ezért hagytam fel a kérdésekkel gyakorin mivel szinte senki sem tud itt normálisan vagy legalább egy kicsit kedvesen válaszolni. Egy random ember, sőt, egy terhes nő aggódva kiír egy kérdést amit egyáltalán nem úgy szánt hogy most akkor mindenki válaszoljon neki biztosra mindent mert mindenki orvos de ahogy látom a sok hülye nem tud legalább egy kicsit kedvesen válaszolni neki. Ezzel hasonlóval már itt gyakorin nagyon sokszor találkoztam, legyen az terhességen kívüli téma is, egy random embert miért kell ennyire szavakkal "bántani" ? És tapasztalatból tudom mit érezhet ez a terhes nő aki a felfázásról kérdezett, én 2x voltam ugyanilyen tünetek miatt kórházban végül és sajnos sok rosszat is mondtak a kórházban hogy milyen eredményei lehetnek a fertőzésemnek a babával kapcsolatban. Ezzel nem azt mondom hogy a kérdezőnek is biztosan ugyanaz a baja van mint ami nekem volt viszont legalább egy pici együttérzést már mutassunk ki neki, az is lehet hogy nem volt még eddig ilyen problémája, ezért nyilván félt és aggódott, kiírt egy kérdést, ennyi. Nem tudom mit kell azon is kiakadni egyes hülyéknek hogy úgy írta ki a kérdést hogy "Ugye nem lesz baja" ...


Hát egy példának, lehet ezt azért írta így mert gondolta hogy esetleg valamelyik anyuka aki hasonlót tapasztalt mint amit jelenleg ő, esetleg leírja nála mit mondott mondjuk a doki hogy lesz-e baja tőle a babának vagy sem.


Még így a végére; szerintem azért annyira durva kérdést nem írt ki, láttam már sokkal rosszabb kiírásokat is már itt de bezzeg ott találsz normális választ is a válaszoknál, érdekes ... Manapság már tényleg ember-embertől interneten még egy kis segítséget se kérhet vagy legalább megnyugtatást. Hiába csak egy random ember a sok közül a gyakorin és nem ismered, attól még lehet szépen, kedvesen is válaszolni a kérdésére vagy ha annyira nem tetszik a kérdés, lehet tovább görgetni és ennyi. Nem nehéz :)


Ja és lehet lepontozni, én aztán pont lesz@rom a hülye pontozásokat, nem attól függ az életem :D (Ezt csak azért írom mert volt olyan eset már hogy valaki beszólt nekem egyszer valamikor olyat hogy "Ne nagyon legyél itt ennyire őszinte mert le fognak pontozni" xd)

2023. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha hamar megtudják pontosan mi a gondod és persze lesz is kezelve, akkor nem lesz semmi baj :) kitartást és nyugalom ♡
2023. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!