Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a hirtelen rám...

Mit tegyek a hirtelen rám törő fáradtság ellen?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok és van egy 21 hónapos gyermekem.

Délelőttönként olyan álmosság tör rám, állva elaludnék.

Tippeket várok a fáradtság ellen, az alváson és a pihenésen kívül.


2008. dec. 29. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Pedig fontos lenne ilyenkor a szervezetedre hallgatni és pihenni!
2008. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bezony. ha tudsz, aludj akkor, amikor a gyerek!
2008. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha már aludni nem bírsz javaslom menj el orvoshoz egy kis szurkálódásra.Meglehet,hogy éjszakázol és fáradt vagy,de nem kizárt a vashiány sem.Ezt vizsgáltasd ki,mert ha csak erről van szó azt könnyű orvosolni.Vastablettával,vastartalmú ételekkel.Más tippem nincs.Esetleg ha kávézol arra figyelj,hogy csak (normál méretű csészére gondolok)az első 2 adag használ.Ha attól többet iszol a többi után igyál meg egy pohár teát is mert minél többet kávézol annál lejebbe esik az a szint aminek elvileg fent kéne maradnia (na ennek nem tudom mi a pontos neve),de a teában van egy olyan alkaloid ami ezt a szintet egyensúlyban tartja és nem engedi leesni.Magyarán:minél több kávét iszol annál fáradtabb álmosabb leszel,hacsak nem iszol rá teát!Remélem segíthettem!Minden jót Nektek!Boldog Új évet!
2008. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok TV párti, sőt ellenzem, de ha pihenésre van szükséged és a gyerkőcnek van valami szeretett DVD-je, beteheted neki. Talán egy kicsit még el is bóbiskolhatsz, ha ez nem játszik olvass neki, ha az le tudja kötni, akkor tudsz egy kicsit fel tett lábbal pihizni a gyerkőc mellett.

Mielőbbi jó pihenést.

2008. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!