Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trombózis esetén mindig...

Trombózis esetén mindig dagadt a lábfej, vagy csak estére?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, egyik lábam kicsit dagadtabb estére, de reggelre elmúlik.
2023. ápr. 21. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, trombózis esetén mindig és fáj, piros.
2023. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk én három példát tudok sajàt anyàmról:


Első alkalommal a térde volt megdagadva, sokáig, mert az a fogamzásgátló miatt volt, és sok pici vérrögje lett, konkrétan kihordott napokig egy tüdőembóliát, az volt a szerencséje, hogy sok kicsi rög volt, és a fő járatot nem zárta el semmi.


Másik két alkalommal pedig mindkétszer az egész vádlija kétszer akkora volt, mint a másik, vörös, és fájt neki.


Sőt, gimiben volt egy osztálytársam, aki sajnos tüdőembóliában halt meg (nagyon szerettem, 17 éves volt 😭), elvileg nála is az volt a tünet, hogy az egyik lábszára teljesen megdagadt, csak azt hitték, valami sérülés, mert kosarazott.


1-es voltam.

2023. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es sajnálom.

Nekem nem piros , nem sajog, reggelre elmúlik, csak annyi rosszat olvasni.

Jövőhéten megyek orvoshoz, de addig is megnyugtató, hogy ennél durvább kell legyen.

2023. ápr. 21. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!