Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hét körüli kismamák, hogy...

28. hét körüli kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Hány hetesek vagytok? Sima vagy császárra készültök? Hányadik baba lesz? Van valamilyen panaszotok? Vagy még jól érzitek magatokat teljesen? Mozogtok valamit? Dolgoztok még, otthon vagytok már? Vizesedés? Vérképben van valamilyen eltérés? Mennyit mozog a baba? Kommentben megirom én is.
2023. ápr. 25. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Aszta mennyi kérdés :):)

Hát én nem éppen ennyi idős vagyok,38.hétben járok császárra készülök második babámmal.

Lábam görcsöl az időre mivel már magnéziumot nem szedhetek.

Egyébként kellő pihenéssel minden rendben van, jól érzem magam

Kicsit fáradtan mert van egy 2 évesem :)

Tehát a mozgás kipipálva ;)

Én ugye így itthon is voltam de ha első baba lenne is itthon lennék :)

Vizesedés nincs hálistennek.

A baba erre az időjárásra sokat ficánkol fészkelődik :)

2023. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

27. Hétben vagyok.


3. Szülésemre készülök.

A kórházam császàrra készülne, én hajtom a mádik intézményt, ahol hüvelyi úton hagynak.

Ikreket vàrok.


Sajnos rengeteg panaszom van, pedig az első 2 laza volt.

Sokat vagyok beteg az ovisok miatt.

Nagyon nehéz a hasam (

Komoly visszereim alakultak ki, amik koràbban nem.


Egyébként sokan sokkal fiatalabban egy babàt is nehezebben viselnek sokkal több negatív tünettel.

Nekem inkább amiatt furcsa, mert a koràbbiak tènyleg nagyon könnyűek voltak ehhez kèpest.


Itthon vagyok, veszèlyeztetett terhesként.

Eleve az ikrek miatt, de amúgy is több hetet voltam kórhàzban is màr.


Vizesedés is van màr.


Mozgás durva..

Külön lehet érrezni a 2 babát.. befordult az egyik arról komoly kèpeim vannak.. a bordàmob oldalt túlnyúló hasam volt🙈



Alacsony a hemoglobinem..

Terhelèseim szuperek ( a többesterhesség és a korom miatt több is volt mâr)



Egyébként nem lehet okom panaszra, ahogy más ikresektől hallom..🤭

2023. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1, nekem is 2 éves múlt a kisfiam, gratulálok a picihez


#2, hű ikrek, mindig nagyon vonzottak, de azért nagyon nehéz lehet, mind q terhesség, mind az újszülött kor.


Én a 3. Babámat várom, nekem az első 2 császár volt, így szoba sem jöhet nálam más. A nagy 15 éves nálunk, a középső 2 múlt és nyáron érkezik a 3. Lány, fiú, fiú.

Eddig nagyon jól éreztem magam, szinte nem is éreztem magam terhesnek, de ahogy beköszöntött a 3. trimeszter az áldott állapotból terhesség lett. Egyre nehezebben mozgok,hirtelen nagyot nőtt a hasam és a hegem feszít, a szeméremdombom fáj ha állok.

Csinálom a kismamatornát, az segít, soha nem fáj a hátam, csak ha már napot kihagyok. Mivel a 2 évesnél itthon vagyok, nem dolgozom, de amúgy mindegyik terhességemet itthon töltöttem.

Kicsit furcsa hogy ilyen korán feszít lent, de gondolom mivel már volt 2 császárom.

2023. ápr. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!