Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét körüli kismamák, hogy...

32. hét körüli kismamák, hogy érzitek magatokat? Mit éreztek? Fáj valamitek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már 33 hetes vagyok de írok ha nem baj. :) én egész jól érzem magam azt le számítva hogy vannak olyan napjaim amikor nagyon ingerült vagyok olyankor képes vagyok minden apróságon felhúzni magam.Mostanába már van amikor feszül fáj az alhasam van hogy a derekam is.azt észre vettem hogy a járkálást sétát nem nagyon bírom már.és te hogy vagy kérdező?
2015. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, és a derekam nekem is sokat fáj, és lent az alhasam, ilyen mensi szerű enyhe görcs. Nem tudom, hogy csak nő esetleg? Vagy más? Hamar elfáradok de ezen kívül egyenlőre még úgy jó.
2015. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló érzéseim vannak. Fáj a derekam és gyorsan fáradok. Egy kétéves mellett nem semmi fáradtság estére. Már öltözni is nehéz, nagy a pocakom, és nehéz a nadrág és zokni felvétel. A pocakom most akkora, mint amekorra elsőre szülés előtt volt.
2015. szept. 24. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
többedik babánál már nagyobb. És mennyit híztál egyébként? Jah a hajolgatások nekem se mennek túlzottan :D ráadásul nem látom magam borotválkozás közben sem :D
2015. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
sziasztok. én 30 hetes kismama vagyok. jól érzem magam csak sokkal hamarabb elfáradok és a derekam szokott fájni amikor fekszek.
2015. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn leszek 32 hetes. Elvagyok, bár a derekam és a hátam fáj egy kicsit estére (pihenni nemigen tudok a 2,5 éves lányom mellett és dolgozom is még). Leginkább a reflux kínoz és hogy már nem nagyon fér kaja a gyomromba. Na meg a éjszakai izzadás, mivel az utóbbi pár napban úgy keltem fel reggel,mint aki pizsamában zuhanyozott. :-)
2015. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsuzsycs válasza:

Sziasztok!

Én a 30. hétben vagyok, és nagyon jól! :) Persze van egy kis lábdagadás meg hátfájás, de a fáradságot szinte teljesen kiiktattam! :) És a plusz kilóktól sem szenvedek. Azt nem írhatom ide, hogy mi a titok, mert reklámnak minősülne. De ha valakit érdekel szívesen megosztom vele priviben!

Szép napot és boldog babavárást mindenkinek! :)

2015. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lol...én nem élek agyonreklámozott szerekkel a plusz kilók ellen:-) Egy apró trükköm van, vettem egy háromezer forintos lépésszámlálót, és tartom a napi 10000 lépést (ez a WHO szerint ajánlott minimum napi mozgásmennyiség ahhoz, hogy formában legyünk).

Ezen kívül szénhidrát szegény diéta: semmi édesség, eritritollal édesítes, szinte semmi kenyér, péksütemény, krumpli. Inkább sok párolt zöldség és hús. Na meg mostmár a gyerekem is gyomorgyűrűként funkcionál, mert ha megeszem egy nektarint kb. úgy érzem magam mint egy háromfogásos ebéd után... 57 kiló voltam a 6. héten, mostanáig 7 kiló van rajtam. Az első lányommal is 10 kiló jött föl összesen, és a szülés után 3 héttel már mínuszban voltam a kezdő súlyomhoz képest. Még hátra van szűk nyolc hét, remélem most sem fogok vizesedni...

2015. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsuzsycs válasza:

Sziasztok!

Én sem agyonreklamozott terméket fogyasztok. Terhes vitamint pl nem is eszek mert hánytam tőle. Valamint én mindig is gyógynövény parti voltam. Most is találtam olyat, ami megszüntette a bajaim és jól érzem magam.

2015. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!