Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadiknál hányhetesen...

A harmadiknál hányhetesen éreztétek kivülről a baba mozgását? Vagy ezt is csak a 18-20hét körül lehet érezni?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 9. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamikor a 14. hét körül már éreztem a mozgását. Kívülről még nem lehetett tapintani, de főleg este, lefekvés után éreztem, ahogy belül mozgott.
2010. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Szia!12-dik héttől mocorog és érezni is lehet azóta.Most 17 hetes vagyok és egyre erősebben érzem.De ő már most nagyobb mint a testvérei ilyen idősen.
2010. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Előző vagyok.Elfelejtettem leírni, hogy azért eleinte nem minden nap éreztem és most is van olyan, hogy kevésbé érzem kívülről.
2010. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm a 3. babát várja. Már 14 hetesen kívülről is érezte, nagyon finoman. Most 16 hetes, és mondja, hogy olyan eleven, virgonc a baba! :)
2010. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Monika:


Szia én 16hetes vagyok most a 3dikal és kb 2-2,5hete érzem azt mondta a doki igen már öt lehet érezni mert nagyon sokat mozgot uh-n is..söt inkább ö kérdezte meg hogy érzem e már akkor mondtam igen..te hány hetes vagy kérdezö?

2010. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én most 14 hetes terhes vagyok de már vagy két hete érzem egy kicsit mocorogni.
2010. okt. 14. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Monika:


szerintem érezheted öt!Csak azért vagy bizonytalan mert még ugye nem olyan erös mint késöbb..

2010. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!