Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény a méhszájon. Ha...

Méhlepény a méhszájon. Ha elmúlt a vérzés élhetem a megszokott életem?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok. Másfél hete volt egy kevés vérzésem,inkább pecsételés. Kiderült hogy a méhlepény rálóg a méhszájra. A vérzés egy-két alkalommal fordult elő majd elmúlt, napok óta szerencsére panaszmentes vagyok. Ennek ellenére még fekszek a nap 99%-ában.

Szerintetek van rá esély hogy visszatérhetek a megszokott életemhez? Séta, sütés-főzés, vásárlás, elmenni ballagásra stb. Persze nem emelgetnék hajolgatnék és mindenben visszavennék a tempóból.



2023. máj. 4. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy újra vérezz... Pont azért kell kímélni magad, hogy ne vérezz. Majd ha az orvos azt mondja, akkor változtass bármin is.
2023. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Félő hogy újra véreznél. Erre igazság szerint az idő a megoldás, ahogy haladsz előre a terhességben úgy fog lehúzódni a méhlepény a méhszájról. Legalább is az esetek jelentős részében. Viszont ez idő és nyilván vizsgálat fogja megállapítani, hogy ha tényleg sikeresen lehúzódott. Addig marad a szigorú ágynyugalom.
2023. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze a piciért mindent. De olyan rossz hogy egészen a vérzésig dolgoztam illetve csináltam mindent. Ráadásul nem irodai munka. Teljesen problémamentes terhességem volt. Ráadásul senki nem szólt hogy rálógna egészen addig míg rohantam a vérzéssel a dokihoz. Ezért nehéz elfogadni hogy már elmúlt a vérzés, kicsattanok az energiától, itt van a jó idő...:(
2023. máj. 4. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit. Nekem vérzés nélkül csak a nagyfokú megerőltetés volt nem javasolt, minden mást csinálhattam.
2023. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló és neked is ez volt a problémád mint nekem?
2023. máj. 4. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajta volt a mehszajon a lepény, igen, de pár hét alatt elkotrodott szerencsére. Viszont én nem vereztem.
2023. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 20.hetre lehuzodott a lepeny a mehszajrol..addig a szex ia tilos volt termeszetesen,nem emelhettem nehezet...nekem nem kellett folyamatosan fekudnom,szerencsere verzes is csak egyszer fordult elo.azbis inkabb csak maszatolas volt mint rendes verzes.
2023. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek másfél hét alatt 4 cm-rel elhúzódott a méhszájról! Még továbbra is inkább pihenek 1-2 hétig de hatalmas öröm :)
2023. máj. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!