Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál kereken...

Tegnap voltam orvosnál kereken a 6.héten. 8mm-es petezsákot és 3mm-es szikhólyagot látott. Azt mondta hogy 1 héttel kisebbnek felel meg a terhesség. Esetleg valakinek hasonló méretei ennyi idősen? Az ovulációs teszt 6.-án volt pozitív.

Figyelt kérdés
Kaptam Cyclogest hormonpótlót is mert volt már több kémiaim.

2023. máj. 5. 05:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
61%

Szia szetintem ez nem fejlődik jól minimum 26 nap eltelt a fogamzás óta már pulzálásnak kene lenni.

De ne legyen igazam!

2023. máj. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok sajnos. A 25-ös tesztjeim később is kezdtek erősödni :(
2023. máj. 5. 06:18
 3/43 anonim ***** válasza:

Az jó jel hogy van szikhólyag és reméljük minden rendben lesz!

Én több vetélés után már nem vagyok túl optimista.


1es

2023. máj. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 6. héten voltál, akkor 5 hetet töltötted be. Sztem ebből még bármi lehet... Nagyon szorítok!!! Mikor kell legközelebb menni?
2023. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis értem én, hogy 6+0 napon voltál, de sztem ez még beleférhet. A lényeg, hogy megfelelően növekedjen. Én is így voltam, de mindig megnőtte a napi 1 mm-t. 8+1-nél 7+4-nek felelt meg szívhanggal. Hétfőn megyek legközelebb, nem mondom, hogy nem félek, tavaly volt két veszteségem.😔
2023. máj. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

6+2 nél csak 10 mm perezsak volt szikholyaggal, 7+1nél 2,9 mm embrio, 8+1nél pedig 13 mm embrió szivhanggal. Szorítok nagyon.


4.,5. válaszoló voltam.

2023. máj. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
16-án kell vissza mennem kontrollra. 3 év alatt ez a harmadik terhességem. Az első kettőből nem lett semmi. Idáig sem jutottunk el. Reménykedem, hogy minden rendben lesz. Az orvos nagyon aranyos volt, rá kérdeztem hogy baj e hogy kisebb és persze azt mondta hogy nem, meglátjuk mennyit fejlődik másfél hét alatt. Izgulok nagyon.
2023. máj. 5. 06:41
 8/43 A kérdező kommentje:
7+5 leszek menstruáció szerint. Pfu de lassan fognak telni a napok😅 A tüneteim is jönnek mennek. Tegnap például az iszonyatos mellfájdalomra keltem,ma meg csak épp hogy érzékeny. Lehet a Cyclogest miatt?
2023. máj. 5. 06:46
 9/43 anonim ***** válasza:

A hormonok bármire képesek, nekem terhesség nélkül a PMS időszak is mindig ilyen, egyik nap kb. Felrobbannak a melleim annyira fájnak, másnap semmi.


Szurkolok nekem nagyon! ^^

2023. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Autocorrect... nyilván Neked! Majd írd meg hogy alakult :)
2023. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!