Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes elmúltam...

6 hetes terhes elmúltam voltam mar dokinál megallapította a terhesseget. Petezsakot, normal szikholyagot es embrióárnyékot látott. Ma csinaltam egy tesztet és halványabb lett mint a hetfői tesztem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mellem sem faj mar es a reggeli hanyingerem is elmúlt. Szerintetek ez mit jelent?
2022. nov. 10. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy csak stresszeled magad ezekkel a tesztekkel.

A tünetek jönnek, mennek. Ez normális.

Vetélés után hetekig tart míg kiürül a hcg, úgyhogy nem tudsz vele pillanatnyi állapotot nézni, valószínűleg nem volt olyan koncentrált a vizelet,mint a múltkor vagy másfajta tesztet használtál.

2022. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan tesztet csinaltam, es radasul a hetfoit este, ami erosebb lett. A mait reggel. Tudom, hogy stresszelem magam de nem bírok meggyugodni
2022. nov. 10. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívott vissza 1 hét múlva? Onnantól van megállapítva a terhesség, hogy van élő embrió, ennek pedig ugye feltétele a szívhang.

Amúgy miért csinàltál ma is egy tesztet?

2022. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés után hetekig tart míg kiürül a hcg, úgyhogy nem tudsz vele pillanatnyi állapotot nézni
2022. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jövőhet kedden kell mennem az orvoshoz.

Azért csináltam a tesztet, mert kívancsi voltam a tünetek hiányában mit mutat a teszt.

2022. nov. 10. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem vagy beljebb hogy csináltál egy újabb tesztet, csak magadat idegesíted és lehet hogy teljesen feleslegesen.

Tünetekre nem lehet alapozni. Van akinek szinte az egész terhessége alatt nincs semmi tünete, van aki pedig vészes hányással kórházba kerül.

2022. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem a legjobbakat, hogy rendben van a babám és lesz szívhangja kedden.

2022. nov. 10. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkor felesleges a teszt, nekem 15 ezer feletti volt a hcg m, de sajnos szívhang nem lett.

Ilyenkor sajnos ez egy türelem játék.

2022. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmi értelme tesztet csinálni, ha az orvos már megállapította a terhességet.
2022. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!