Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena test 7-8 hetesen?

Prena test 7-8 hetesen?

Figyelt kérdés

Ha van eleg DNS a verben akkor ugyan ugy vizsgaljak a korabbi terhessegi hetekben mint ha 12 hetesen mennek? Tudom,hogy 9.hettol lehet de akkor sajnos nem leszek itthon ,kulfoldre utazunk. Az eredmenyt gondolom telefonon vagy emailben kuldik. ?! Ha sikeres a vizsgalat akkor a baba neme is 100%? Esetleg ilyenkor kevesebb a verben amibol megmondjak ,hogy fiu vagy lany?

A betegseg szures resze is 100%os lesz igy is ,hogy hamarabb megyek?

Kevesebb A DNS korabbi hetekben?

Volt mar aki hamarabb ment?

Bocsi ha ertelmetlen a kerdes ,de nem tudom mashogy leirni.



2023. máj. 9. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a korábbi hetekben kevesebb a dns. Semmi értelme 7-8. héten csináltatni.
2023. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk fiu lenne akkor azt se mutatna ki a teszt? azert kerdezem a fiut , mert ugye a lany dns az alapbol benne van a verben es a fiunal pedig megjelenik . Igy ha korabban csinaltatom es az az eredmeny ,hogy lany, akkor ez sem biztos? Ilyenkor kevesebb ez is benne? Y kromoszoma
2023. máj. 9. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Meg se mondják a nemét a 12. hétig, akármikor is csináltatod, hogy megakadályozzák, hogy valaki csak a neme miatt cetessen el amúgy egészséges babát. Szoval ha a neme érdekel, akkor plane semmi értelme 9. hét előtt levetetni.

A többi érteket.m ha van elég magzati dns, megmondják. Email és telefon.

2023. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

7-8. héten marhára nincs értelme levetetni.

1. Kevés lesz benne a szabad DNS és értékelhetetlen lesz a vizsgálat.

2. A nemét akkor sem mondják meg a 12. hétig, ha értékelhető.

3. Ilyen idős terhesen még simán benne van a vetéléskockázat is…

4. Ha a 12 hetesen nagy eltérést látnak, úgy is invazív vizsgálat kell.


Láttam olyat negatív prena teszttel, ahol 12 hetesen full fejlődési rendellenességes volt a magzat, ránézésre is élettel összeegyeztethetetlen….

2023. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszik le 10 hétnél korábban és akkor is azért nagyobb arányban kell megismételni. A nemét akkor sem mondják meg 12 hétnél korábban. És a nipt tesztek nem 100%-osak. Ezek nem diagnosztikai vizsgálatok, csak szűrővizsgálatok, de tény hogy rendkívül pontos.
2023. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Igen tudom hogy nem mondjak meg a nemet , ez nem is lenyeges eleg ha megtudom a 12.het utan.Csak azert kerdezem hogy ha sikerul megis a vizsgalat ezen a heten akkor az valos eredmeny pl a nemere nezve ? Akkor mar megjelenik az y kromoszoma a verben?


Megprobalom kesobb csinaltatni csak sajnos elutazunk… ha meg ismetlest kernek akkor azt kesobb is lehet gondolom. 13.het fele.

2023. máj. 9. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy négyes írja, a 12. hétig nem feltétlenül van értelme. Nekem ugyanazt mondta a doki, hogy a 12. héten sok olyan rendellenesség van, ami nem kromoszóma hiba, de súlyos vagy élettel összeegyeztethetetlen... Ergo hiába virít a negativ prena, ha úgyis abortusz a vége (ne legyen így!!!).
2023. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem elég 13 hetesen megcsináltatni? Minek kell 7-8 hetesen?
2023. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is előbb csinaltattam meg 8. Héten. Ha kevés a DNS megcsinálják újra, nekem elegendő volt. És igen arra amire szűr arra biztos. Én down, patau, Edwardsra kértem. Valóban 12. Héten mondják meg a nemét. Nem tévedett.
2023. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!