Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehetséges a...

Terhesség alatt lehetséges a termékeny nyák megjelenése?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok, és arra lettem figyelmes hogy klasszikus termékeny nyák jelent meg a wc papíron, ami kissé megijesztett, nehogy mégegy lakó beköltözzön. Olvastam már ilyenekről, bár nem tudom hogy a valóságban mennyi esély van rá. Minden esetre nagyon furcsállom ezt a fajta “folyást”.

Ez a második terhességem, és bár igaz az első már jó 5 éve volt, de ilyennel akkor nem találkoztam. Ráadásul tegnap szurkált is a hasam és együtt is voltunk a férjemmel. Nyugtassatok meg, hogy nem fog meglepetést okozni a szervezetem.


2023. máj. 10. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a valószínűsége. Viszont sajnos nekem pont így kezdődött egy korai vetélés, de az később átment barnás folyásba.
2023. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na most ezzel kicsit megleptél. De korai, az a 12.hét előtt lenne nem?

Egyenlőre semmi más panaszom nincs.

14 héten vetélés semmilyen panasszal, tényleg eselyes lehetne?

Már csak elméletben is?!

Mert eddig minden rendben volt, és vigan ficánkolt az összes uh-on. Nekem se görcsöm, se vérzésem sincs. Nem is volt abszolút🤷🏻‍♀️.

Hát bizom benne hogy nem erről van szó, sajnálom ami veled történt.

2023. máj. 10. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az nagyon korai volt. Más tünet nem volt, de ugye a két esetet nem is lehet összehasonlítani. Mindenesetre nem valószínű, hogy peteérésed lenne újra.
2023. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap együtt voltatok a férjeddel, nem lehet hogy azt kevered "termékeny nyákkal "? Terhesség alatt lehetséges bőségesebb folyás amúgy is. De én ezen az oldalon már semmi fatális baromságon nem lepődök meg. Pedig erősen versenybe szálltál a kérdéseddel.
2023. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem keverem képzeld el. Elég jól ismerem a szervezetem, és a ciklusomat, meg a hüvelyi folyásaimat is-ha már itt tartunk. De közben utána olvasva, “google beírva” több hasonló (amúgy gyakoris) kérdést is feldob ‘terhesség alatt termékeny nyák’ címszóra, és bizony nem én vagyok az első meg nem is az utolsó, akinél ilyen megjelenik. Ezuton is elnézésed kérem, hogy előbb merészeltem kérdezni mintsem utánaolvasni. De a példák mutatják hogy gyakori jelenség is lehet.

Mellesleg bizony olyanról is hallani, hogy terhesség alatt is random megérik egy pete, legalábbis én olvastam már ilyen történetet, nem egyet.. de erre írtam, hogy nem tudom valódiak-e, és orvosilag nincs-e kizárva maga a dolog.

Egyébként viszont ha itt tartunk, okostojás. Az ondó és a nyák kinézéte, állaga, stb köszönő viszonyba sincs egymással, meg tudom különböztetni. És főleg nem szokott 1 napos távlatban megjelenni.

2023. máj. 11. 01:49
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehetsèges , ne aggódj, nekem is volt, most vagyok a 29.hètben, most jelenleg nem tapasztalok ilyet, de több hónapon keresztül volt a terhessègem alatt, ez termèszetes. Az nem lenne termèszetes ha barnás vagy vères , vagy sárgásabb szagosabb lenne a folyásod.
2023. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 hetes vagyok, többször tapasztaltam ilyet, fogalmam sincs, mi okozza, pár nap után elmúlt. Nem estem tőle teherbe megint, pedig gyakran voltunk együtt, és eddig mindkét babám elsőre fogant.

Amúgy létezik olyan, hogy terhesség alatti peteérés és teherbeesés, anyukámnak volt ilyen páciense, ott 6 hét volt a két magzat között. Úgyhogy létezik ilyen, de extrém ritka, valószínűleg neked nem ez van. :)

2023. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!