Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova tudnék elmenni ultrahangr...

Hova tudnék elmenni ultrahangra 34 hetesen, ahol részletesen átnézik a baba összes szervét? 34 hetes terhesen folyamatosan csökken a magzatvizem egyik napról a másikra. A kórhazban azt mondták, lehet a babának van fejlődési rendellenessége.

Figyelt kérdés
Nem bírom ezt a bizonytalanságot és megőrülök. Nehéz túlélni egyik napról a másikra, hogy nem tudom mi van vele. 2 genetikai ultrahangon voltam és egy babamozin voltam magánba, csomó pénzt kiadtunk vizsgálatokra, semmi bajt nem láttak. Igen, elkövettem a terhességem elején egy brutális hibát, amit a mai napig bánok,én tényleg nem tudtam, hogy babám lesz és sokat ittam a 4. héten egy éjszaka. Rá egy hétre teszteltem, mert nem jött meg a menstruációm, halvány pozizívat mutatott. Azóta vigyáztam rá, mint a hímes tojásra. Olvastam erről témákat és akik így jártak nem lett bajuk a babáknak. Csak a második genetikai ultrahang után nyugodtam meg és a babamozin nem láttam alkoholszindróma jelét az arcán.

2023. máj. 12. 03:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%

Még annyit tennék hozzá, hogy azzal sem ártasz óriásit, ha stresszelsz, több millió/milliárd egészséges gyerek születik így is, úgyhogy azon se aggódj, hogy aggódtál.


De a babának és főleg magadnak tényleg még jobb, ha nem teszed, mert egyenes út a szülés utáni (előtti) depresszióhoz. Nem lesz semmi baj.

2023. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ostorozd magad!


A 4. Hèten elfogyasztott alkoholnak semmmmmi köze ehhez..


Sokan vannak hasonlóan.


Az alkoholszindróma sem ettől alakul ki.



Nekem most nevess, az orvos napi 1 -1,5 dl vőrösbort javasolt a vas pórlása mellett ( nyilván nem tartom be, inkább cèklalével helyettesítem)

Csakhogy értsd, napi 1 pohàrtóp sem alakulna ki.


Ehhez komoly alkoholizmus kell.


A magzatvíz csökkenése bizonyos mértékben normális.


Fogyassz sok folyadèkot!


Addig benn fogják tartani, amíg nem veszélyes rá ( akàr teljesen elfolyt magzatvízzel is 1-2 hetet is benntarthatjàk ellenőrzött körülmények közt..neked csak kevés a víz)



Kitartás!!


Jelentkezz, hogy mi újsàg!

2023. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

🤔 A magzatvíz naponta cserélődik. A vége felé csökken, meg van a bizonyos csökkent mennyiség aminél bent fognak és figyelnek ha kell, és minden nap vagy minden 2. nap megnézik.


Nekem 3.terhességemnél volt kevesebb magzatvíz, 35.héttől voltam kórházban, de nekem a kórelőzmények az előző 2 komplikált terhesség és a 2 sürgősségi csm is benne volt ebben. A gyermekem teljesen egészséges.

Kérhetsz másodvéleményt, de én úgy gondolom, ha valóban baj lenne már a kórházban feküdnél.

2023. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az alkohol miatt pedig nem kell problémázni, 4 hetesen még semmi sincs, összeköttetés sem.
2023. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Az elso kommentben irja hogy korhazban van
2023. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
34 hetesen mostmar teljesen mindegy, de ne olvasgass baromsagokat. Ezzel a hisztivel sokkal tobbet artasz mindkettotoknek.
2023. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%

15#


Bakker..olvasd már el még egyszer. Sehol nem írja, hogy kórházban lenne.. 🤦🏼‍♀️

2023. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
“Korházban fekszem” olvasd el te meg egyszer
2023. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

HA bármi probléma is volna biztosan nem a 4. hetes alkohol miatt, nyugodj meg, összeköttetés sincs még. De mit mondanak az orvosok? Figyelik minden nap?mennyire kevés?

Én is azt gondolom,hogy 2 genetikain túl vagy, észrevették volna ha gond van szervileg.

2023. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
25%
Nyugodj meg, édeském! Mi mind veled vagyunk. Ki így, ki úgy. Hatalmas energiák követelik, hogy mozdulhassanak. Te is érzed? Ennek így kell lennie. Csöpp bajok lesznek, ne fújjátok fel őket! Csodás életetek lesz, tele gyönyörű hibákkal, amiket mindig ki fogtok tudni javítani. Hogy is lehetne másképp?
2023. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!