Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova tudnék elmenni ultrahangr...

Hova tudnék elmenni ultrahangra 34 hetesen, ahol részletesen átnézik a baba összes szervét? 34 hetes terhesen folyamatosan csökken a magzatvizem egyik napról a másikra. A kórhazban azt mondták, lehet a babának van fejlődési rendellenessége.

Figyelt kérdés
Nem bírom ezt a bizonytalanságot és megőrülök. Nehéz túlélni egyik napról a másikra, hogy nem tudom mi van vele. 2 genetikai ultrahangon voltam és egy babamozin voltam magánba, csomó pénzt kiadtunk vizsgálatokra, semmi bajt nem láttak. Igen, elkövettem a terhességem elején egy brutális hibát, amit a mai napig bánok,én tényleg nem tudtam, hogy babám lesz és sokat ittam a 4. héten egy éjszaka. Rá egy hétre teszteltem, mert nem jött meg a menstruációm, halvány pozizívat mutatott. Azóta vigyáztam rá, mint a hímes tojásra. Olvastam erről témákat és akik így jártak nem lett bajuk a babáknak. Csak a második genetikai ultrahang után nyugodtam meg és a babamozin nem láttam alkoholszindróma jelét az arcán.

2023. máj. 12. 03:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kórházban vagyok, már 35 hét + 4 naposan, kicsit nyugodtabb vagyok, valami mással kötöm le a figyelmem. Több orvos is megnyugtatott, hogy nem lesz baja. 2 naponta nézik a magzatvizet ultrahangon, de már nem fog nőni, ha a kritikus szint alá esik beindítják a szülést.A baba szépen mozog a pocimban, Nst-n is nézik minden 2. nap.Mégegyszer köszönöm a megerősítést és a biztatást :)
2023. máj. 16. 21:11
 22/26 A kérdező kommentje:
40+1 hetes vagyok. Holnap indítják a szülést, mert nem akar kijönni a kislegény. Remélem minden rendben lesz vele :)
2023. jún. 18. 21:12
 23/26 anonim ***** válasza:

Ügyesek legyetek, szurkolok! :)

Írj, ha tudsz, ha már túl vagy a "nehezén"! ;)

2023. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
De jó! 🙂 Mindenképp jelentkezz majd! 🙂
2023. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Megszületett a drága kicsi fiam 3150 grammal. Minden a legnagyobb rendben 😘😊
2023. jún. 27. 21:54
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)

Köszi, hogy írtál, és nagyon jó egészséget kívánok nektek!


Ha van kedved, még a szülésről írhatsz pár szót (könnyű/nehéz, miben volt más, mint amire számítottál, milyen volt az indítás stb.)! 😀

2023. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!