Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt pozitív, de...

Terhességi teszt pozitív, de alhasi fájdalmam van mintha megjönne,bajt jelent?

Figyelt kérdés

2 napja késik, kettő tesztet is csináltam ,az egyik az digitális és pozitív 1-2 hetet mutat.

De viszont fáj az alhasam,mintha megakarna jönni, az baj lehet?

23.án megyek a dokihoz.


2023. máj. 13. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges ilyen korán bárhova is menned, csak saját magad idegesíted, ha csak nem sokadik vetélésen vagy túl és megbeszéltétek a kezelőorvossal. A 7-8 hétnél ne menj hamarabb, mert nem lesz szívhang, és csak párázni fogsz. Tudom egy gyerek nagy öröm, de ilyenkor még bármi történhet, sőt a terhesség bármelyik szakaszában is. Amíg nem vérzel, ne párázz feleslegesen. A baba megmarad, ha egészséges, máskülönben a természet megoldja.
2023. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek, teljesen felesleges görcs miatt orvoshoz menni. Nem vérzel, pozitív a teszt, még legalább 3 hetet várj az orvosig.

Én sem mentem hamarabb, úgy gondoltam, hogy ha egészséges a terhesség, ráérek akkor is menni, amikor már szívhang van, ha nem egészséges, akkor pedig úgyis el fog menni, nem kell sajnálni. 🤷🏻‍♀️

2023. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó mensitol számolva 4hét+1napos lennék, igy is korai lenne 23.án menni orvoshoz?
2023. máj. 13. 17:17
 4/13 A kérdező kommentje:
4hét +1 napos vagyok most :)
2023. máj. 13. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korai, a 6. hét előtt semmi értelme.
2023. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég korai még menni, max petezsákot lát, szívhangot minimális eséllyel, csak te leszel ideges a következő uh ig hogy vajon addigra lesz e.

Én 7+3nál mentem elsőnél, másodiknál 8+3nál. Néha fájt itt ott, de ha nincs nagyon erős görcs, vérzés akkor nem sok esély van bajra.

2023. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ez az érzés! Mindkét terhességemnél éreztem a mensi szerű görcsölést. Az elsőnél 6hetesen mentem (én is izgultam🙃) de korai volt. Két hét múlva kellett visszamennem és akkor volt már szívhang. Most a másodiknál már a nyolcadik hét felében megyek biztos ami tuti alapon. 😃
2023. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Teljesen normális, még később is fogsz érezni ilyet, én néha még második trimeszterben is szoktam érezni, sőt, ha majd hirtelen beleszúr, nyilall valamelyik oldalon az alhasadba, az is normális. Nem kell megijedni. Elmehetsz nyugodtan orvoshoz, de valószínűleg még szívhang nem lesz. Én akkor mentem, mikor már 10 hetesnek jöttem ki utolsó mensi szerint és a magzat mérete után akkor még csak 7 hetes volt, nem mindig jön ki jól a számítás, pedig mindig pontos ciklusom volt. Könnyű babavárást! 😊
2023. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma reggelre a melleim lettek érzékenyek meg olyan mintha fel lennénk puffadva.
2023. máj. 15. 09:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez is teljesen normális. 🙂
2023. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!