Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyrészt kik hajlamosabbak...

Nagyrészt kik hajlamosabbak arra, hogy végighányják a terhességet? Vagy ez bárkinél előfordulhat?

Figyelt kérdés
Nektek milyen volt a terhességetek?
2023. máj. 14. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Az elsővel 14 hétig okádtam, a másodikkal semmi. Émelygés se nagyon.

Szóval szerintem ez semmitől nem függ, vagy hánysz, vagy nem.

2023. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó. Mind a négy. 20 hétig, napi 30 hányás.
2023. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 x volt mind2 terhességnél
2023. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6. héttől a 12-ig éjjel-nappal émelyegtem, de csak kétszer hánytam. Lutri, hogy kinél mi lesz. Tudok olyanokat, akik amúgy hányásra hajlamosak, de terhességnél kb. semmi, vagy olyan esetek is vannak, hogy vki az egyik terhességét végighányja, a másodiknál meg hányingere is alig van, másnál meg ugye mindegyik terhessége hasonlóan alakul.
2023. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs erre hajlam vagy ilyesmi. Én pl végighánytam a gyerekkoromat, ha nagyon sírtam, nagyon nevettem, kocsiban, buszon... Terhesség alatt meg 1x sem 🤷‍♀️
2023. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. 3 gyerekem van zero hányás vagy hányinger volt. Amúgy nem vagyok egy hányós. Gyomorrontás/vírus alatt is alul ürül minden. Alkoholtól se hánytam soha. Gyerekkoromban hánytam utoljára(37 vagyok)
2023. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#5, na én is hasonló szituban voltam kiskoromban, bár én a tejcukor-érzékenység miatt hánytam össze például a keresztanyámék kocsiját, (kb 3 évesen) de szerencsére ezt hamar kinőttem, egyedül akkor vagyok nagyon néha rosszul, ha nyáron meleg van a kocsiban, és azt nem bírom.

Akkor úgy látszik, teljesen lutri, hogy ki mennyit fog hányni, meg mennyit nem.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert azt hittem, hogy az fog rengeteget hányni, aki amúgy is hajlamosabb rá.

2023. máj. 14. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőnél hánytam, a másodiknál semmi rosszullét, a harmadiknál megint végig hánytam. Nem tudom, mitől függ, de tuti nem hajlam.
2023. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan borzasztó émelygésem volt hónapokig, hogy alig tudtam létezni, de nem hánytam egyszer sem. Pedig kínomban többször próbáltam meghányatni magam, hátha megkönnyebbülök. Folyton öklendeztem, de semmi hányás 🤷‍♀️
2023. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél vészes hányásom volt. A terhesség feléig tartott. Szörnyű volt. Csak feküdni tudtam, mert egésznap hánytam. Kiszáradás miatt kórházba is küldött az orvosom, de onnan meg elküldtek haza (nem vizsgáltak meg). A másodiknál nehezebben éltem meg, mert itt volt már a fiam és nem tudtam ellátni sem. Anyukám csak 1 terhességnél hányt, szóval nem tudom miért lettem ilyen "szerencsés", hogy én mindkettőnél.
2023. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!