Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véralvadásgátló szuri (Clexane...

Véralvadásgátló szuri (Clexane) segített valakinek kihordani a terhességet korábbi vetélések után?

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia erre kíváncsi vagyok én is

Nekem is volt sajnos 2

Most az elejétől szúrom magam

Eddig minden rendben

24hkm

2023. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek, akinek véralvadási zavar miatt ment el korábban a baba.
2023. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az volt az ok, akkor nyilván.

Ha nem az volt, akkor nem fog segíteni.

Két terhességet szúrtam végig Leiden miatt, két gyerekem van.

2023. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem sorra vetél el, pedig szúrja magát Clexanenal Leiden-mutáció miatt. Valószínűleg nem a véralvadásizavar áll a sikertelen hónapok hátterében. Sajnos már 4x volt kémiai terhessége és 2x vetélese a 10. hét környékén.
2023. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Segít, ha tuti amiatt ment el. De sajnos ezt nehéz lenne biztosra állítani.


Szintén leiden mutációs kismama voltam, de mire kiderült 22. hetet tapostam. Szerencsére nem volt addig semmi gond, de azért utána szúratták velem a clexanet.

2023. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is a 22 hetes voltam az elsőnél mire kiderült és szúrni kellett.


A második magzat 19 hetesen elment.

2023. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%

Sziasztok! Nektek milyen tünetei voltak terhesség alatt a leiden mutációnak?

Én is 19 hetesen vetéltem el.

Megyünk majd kivizsgáltatni ezt az egészet, de kíváncsi vagyok Nektek milyen tünetek voltak. A szövettani eredményen ez van:

Diagnózis: Accelerált érés jelei a magzatbolyhokban.

Infarctus placentae.

2023. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen semmilyen tünete. Akkor szokott kiderülni, amikor az ember először hormonális fogamzásgátlót szeretne feliratni magának. A lelkiismeretes orvos ilyenkor elküldi először laborra, ahol kiderül, hogy van-e valamilyen véralvadási zavara, szabad-e fogamzásgátlót szednie.
2023. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nekem mthfr 1298c homozigóta mutációm van.


Első babával elvetéltem 7 hetesen. Most szúrom magam clexannal és most leszek pénteken 39 hetes terhes. Úgyhogy eddig minden rendben.

2023. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Októberben megszületett a kislányom, hála Istennek és lehet akkor a Clexane-nak is, mert azt minden nap adtam hasba és még most szülés után is kell adjam 6 hétig. Szerintem a fél éves akupunktúra is segített, amire jártam. Úgyhogy ne adjátok fel, ha kisbabát akartok, megéri kipróbálni a szurit is. :)
nov. 14. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!