Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e a gyakoribb székletürí...

Lehet e a gyakoribb székletürítés a szülés várható jele? Vagy semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 napban többször kell mennem pedig mindent ugyanúgy csinálok mint eddig. Sőt eddig inkább a székrekedés volt a jellemzőbb.


35 hetes kismama


2023. máj. 20. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet is, de egyáltalán nem biztos. Én erre nem hagyatkoznék.
2023. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam a sok magnéziumtól is lehet. Vagy egyszerűen bizonyos kajákat nem ugyanúgy tolerál a szervezeted mint pár hete. Én eddig pl szőlőt gond nelkül ettem, most marja a gyomrom..múlt héten semmi bajom nem volt tőle. Volt hogy semmi különöset nem ettem, mégis alig értem haza a boltból😅 szóval mindíg változik valami.
2023. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy. S
2023. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenkor indult, holnap töltöm a 37. hetet és még semmi. Talán a nagyobbnál is ilyenkor kezdett el enyhülni a székrekedés, ő napra pontosan érkezett.


Tulajdonképpen te is pár héten belül szülsz, szóval mint olyan lehet előjel.

2023. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenkor kezdődött kb, én is gondoltam erre, hogy jelezheti, de nem.

Ugyan 36+1-re császároztak, de csak mert egypetéjű ikrek, nem akartak volna még kijönni maguktól szerintem akár 2-3 hétig sem.

2023. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe keresztallergia is lehet. Most nyílnak nálunk a kertben a fűfélék, egy rakat dologra okoznak keresztallergiát.


Gondolom kismamaként sokak nem szednek gyógyszert, így előjönnek az enyhébb keresztallergiák is, amik amúgy fel sem tűnnek.


De millió és egy másik oka is lehet.

2023. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!