Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes vagyok? Legutób...

Lehet terhes vagyok? Legutóbb véreztem szex után. Akkor 10 nappal voltunk együtt az előző aktus óta a párommal. Most 4 nap múlva kell megjönnie, fájnak a melleim, eszek ha kell ha nem, mintha a mellbimbóm sötétebb lenne. Nem barnázok.

Figyelt kérdés
Pedig szoktam menstruáció előtt.
2023. máj. 22. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a parázástól. Várj 2 hetet.
2023. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A mellbimbó nem sötétedik be ilyen korán. A 3. trimeszterre lesz elszíneződve. Az első terhessegi jel az elmaradt menzesz. Minden más amit felsoroltál, PMS. Semmit se tudsz a teherbeesésről, a női szerv működéséről. Akkor minek szexelsz?
2023. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A terhesség korai tünetei közés sorolják.
2023. máj. 22. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Simán lehetsz terhes. Menstruációm dátuma előtt 2 nappal arra lettem figyelmes, hogy nagyon fájnak a melleim, de másképp, nem úgy, ahogy szoktak a vérzésem előtt. Aznap rögtön csináltam tesztet és pozitív is lett.

Számold ki, mikor volt peteeresed. Abból könnyen rá tudsz jönni, hogy termékeny napon voltatok e együtt.

2023. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdést sem értem.Mindegy, vegyük szemügyre.

Hány napos a ciklusod? Mikor van az ovud? Ha ovud után történt az aktus akkor kizárt hogy terhes legyél.És most jöhettek azzal hogy bármikor teherbe lehet esni.NEM, ovuláción kivüli időszakon kizárt.

2023. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1es minek várni két hetet? Ha nem jön meg neki 4 nap mulva akkor már a teszt kimutatja ha terhes.N
2023. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

26-28 napos a ciklusom. Ma van a 26.nap. Fájnak a melleim meg puffadok.

Tegnap voltam nőgyógyásznál, semmit nem látott azt mondta 8mm a méhnyálkahártyám. Egyébként az előző menstruációm végén voltunk együtt. Kb a ciklusom 7. napján

2023. máj. 25. 06:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? Az negatív? ha a 7.nap történt az aktus akkor azt a 26.ciklusnapon már kikellene mutatnia.Szerintem nem vagy terhes.Nekem is fájtak a melleim a hasam stb mégse voltam terhes.Most az vagyok mégse fáj semmim.
2023. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!