Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogínyvérzésnek van köze a...

Fogínyvérzésnek van köze a terhességhez?

Figyelt kérdés

Van, hogy napközben is csak úgy magától elkezd az ínyem vérezni. Fogmosas közben is szinte mindig.

Valamint gyakrabban be is gyullad.

Fogaim rendben vannak.



2023. máj. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt minden vérzékenyebb, és lassabban is áll el a vérzés. Nekem az orrom vérzett az első babámmal hetente többször úgy, hogy előtte soha. Arra azt mondta az orvos, hogy ne aggódjak, el fog múlni, nem gond. El is múlt szülés után.
2023. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van. Ne aggódj. Hormonoktól van. Vérbőség. 12. hét előtt amúgy is kötelező a fogorvos. Én leszedettem a fogköveket (amúgy is szoktam évente), rossz fogam nincs. Javasolt még szülés előtt is leszedetni 1-2 hónappal.


Nekem rossz is lett a lehelletem pedig tényleg semmi rossz fogam nincs csak ez az állandó vérzés gyulladás amióta terhes vagyok.


Fogkő leszedés után 2-3 hétig jobb volt, de most megint ugyanolyan, mint előtte. :/


Szülés után elmúlik állítólag.


17 hkm

2023. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött, azután fogínygyulladás lett belőle. Válts Paradontax fogkrémre.
2023. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van fogköved szedesd le nekem azonnal elmult a verzes pedig vérhigítót is szedtem
2023. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szájvíz segít rajta ha 1-1 alkalommal bevérzik, rákövetkező 2. alkalommal már kevesebb vérzés van


31 hkm

2023. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!