Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis meleg ( nem forró )...

Gerbilgirl kérdése:

Egy kis meleg ( nem forró ) kádba beleülhetek? Nem indul így majd be a szülés?

Figyelt kérdés

Most vagyok 39 hetes, és nagyon vágyok már egy kis mártózásra, viszont nemtudom h megtehetem-e.

C2100 volt múlthéten a méhnyak, ill méhszáj állapota. A kiírt időpontig van még 9 napom. 3 napja hol gyengébb, hol erősebb hüvelyi nyilalások vannak, és múlthét szerda óta ( akkor lettem megvizsgálva ) több halvány sárgás, fehér váladék távozik belőllem.

A védőnőm egy bő 2-3 héttel ezelőtt még nem javasolta a kádbafürdést, csak a zuhanyzást...


Köszönöm a válaszokat


2010. okt. 11. 13:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy kb 3-4 napja majdhogynem folyamatosan vannak haskeményedéseim, de nem votlak rendszeresek vmikor sokáig kemény volt a hasam hogy azthittem kipukkadok....
2010. okt. 11. 13:20
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Én már kihordtam két gyereket, úgy, hogy bizony kádban fürödtem. Utálok zuhanyozni, viszont egy jó meleg kád víz... Nem lesz semmi bajod, csak legyen tiszta a kád.
2010. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is végig kádban fürödtem, amig babát vártam, semmi bajom nem lett. A kiirt napon is fürödtem, majd ráhúztam még kettőt. :)
2010. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek!

Én is két gyereket hordtam ki. :o)


A szülésznőm nekem az utolsó időkre épphogy a kádban fürdést javasolta.

Ha beindulnak a fájások be kell ülni, és ha leállnak, akkor csak jóslók voltak, ha felerősödnek, akkor lehet készülődni a kórház irányába...


Szép szülést Neked!

2010. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak sajnos nekem anno a 31. héten megrövidült a méhnyak így nem mertem semmit sem csinálni... Meg azzal voltam ijesztgetve, hogy koraszülésre hajlamos vagyok ( még a kórházba mondták ), és hogy sokat pihenjek...A védőnőm gondolom ezért mondhatta 2-3 héttel ezelőtt azt, hogy nem javasolja a kádba fürdést... azóta is itt vagyok együtt babóval, pedig eljárkálok boltba, segítek itthon 1-2 dologba :D és lépcsőzök, mert másképp nem jutok fel a szobába....


De akkor gondolom most már nem csinálhatok bajt ha egy kicsit mártózok...

2010. okt. 11. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én 38-on szültem mindkettőt, szóval most már akár jöhet is, ha akar... :o)
2010. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, és én is utálok zuhanyozni. Mindig fürdök, viszont soha nem melegítem a vizet 38 fok fölé.
2010. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésért de mennyire lehet meleg a víz?

37hetes vagyok

2010. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én annyira meleg vízbe ültem bele, amilyenbe jól esik lenni. Sosem méregettem. Mondjuk a gyerekeimnek sem használtam sosem vízhőmérőt. Nem kell ezt annyira túl cifrázni, ami jól esik az nem lehet ártalmas (persze a józan ész határain belül).
2010. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!