Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel barnás folyásom...

Ma reggel barnás folyásom volt, még csak 6 hetes vagyok. Nem kéne valami gyógyszer?

Figyelt kérdés
Szívhang már volt, de mire beértem a kórházba, teljesen megszünt a barnázás. A doki azt mondta, nem indokolt az utrogestan (bár előző babámmal szedtem), mert jelenleg vetélésre utaló jel nincs. Szívhang jó, haematóma nem látható, c:3000. Azóta sem vérzek. Nem görcsölök. Nyugodjak meg?
2010. okt. 11. 14:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen tünetem, bár én nem is tudtam akkor még,hogy terhes vagyok. Pont azért mentem el dokihoz, mert azt hittem, hogy egy hetes késéssel megjött, de egy nap után el is múlt és mi lehet a baj. Csináltatott terhességi tesztet és kiderült, hogy pozitív, ekkor visszamentem hozzá és nekem írt fel gyógyszert (a nevére most sajna nem emlékszem), annak ellenére, hogy odabent minden rendben volt. Kb igy fogalmazott a doki: kicsit rásegítünk :) Tehát lehet, hogy nem kellett volna feltétlenül, de tény hogy pár nap múlva aztán végleg megszűnt a pecsételgetés és azóta a 24. hétig jutottunk:)
2010. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is pont ez volt, elmentem ügyeletre, volt szívhang, vetélésre utaló jel nem volt. Most 9 hetes vagyok, azóta semmi gond, de én kaptam Utrogestant. Előző babámnál is kaptam, akkor is hasonló pici barnázás miatt. Ha jól tudom, nem árthat, még ha nem is ez a baj.
2010. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barnázásra nem adott gyógyszert, de pár nap múlva vérvörös lett, s akkor rögtön írt Utrogestant. Másnapra elmúlt a probléma, és erős, egészséges fiam született 9 hónapra rá.
2010. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Visszamentem, mert ma megint jelentkezett a barnázás. Kaptam Duphastont.
2010. okt. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!