Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok magas a...

4 hetes terhes vagyok magas a vérnyomásom 154/122 volt reggel, van valamilyen gyógynövényteát rá ami használ? Hátha nem kell gyógyszer? A citromfüvet néztem az jó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
a citromfűtea nyugtató hatású, de a vérnyomásodat hosszú távon nem fogja beállítani sajnos. ami segíthet jobban,az az autogén tréning, de azt is idő megtanulni és a terhesség alatti magas vérnyomás nagyon veszélyes, terhességi toxémiát okozhat, emiatt inkább szólj az orvosodnak.
2008. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is nagyon magas volt,amikor legutóbb elmentem a védőnőhöz:153/93!!! az orvosom telefonban azt javasolta,hogy keressek fel egy belgyógyászt,aki dopegytet írt fel! azóta nem volt magasabb,sőt még annyi sem,de van,hogy majdnem felmegy 140-re! ezért az orvosom megkért,hogy feküdjek be,egy pár napos megfigyelésre a kórházba,ahol beállítják! így én holnap megyek!csak annyi,hogy egész nap figyelni fogják,és a végén kialakul egy görbe,és az alapján fogják megmondani,hogy mit kell szednem,és mennyit! ja és nem csak toxémiát okozhat,hanem epilepsziás görcsöket is,legalább is nekem ezt mondta a védőnőm! szerintem keresd fel a dokidat!

jó babavárást!

2008. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia.Van 1 öt éves fiam az ö terhességem végén alakult ki a magas vérnyomásom és azota is megmaradt folyamatosan gyogystert szedek most 8 hetes terhes vagyok és már nem szedhetem a régi gyogyszerem a baba miatt de most kaptam másikat és bevált azt mondták ha szedem rendesen nem lesz gond keress fel te is belgyogyászt segiteni fog!
2008. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!