Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meghúzódott hátra mit használh...

Meghúzódott hátra mit használhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! tegnap elég szépen meghúztam a hátam, meg levegőt venni is fáj, pont a lapockámnál sikerült. Pár évvel ezelőtt a nyakamra Flectort es Voltarent kaptam, de tudom hogy azok jelenleg nem használhatóak.

Tud esetleg valaki segíteni? Egyébként tegnap nap végére egész jó lett, aztán ma reggelre ismét rosszabb, gondolom bénán feküdtem. Lóbalzsammal bekentük, mást nem mertem, esetleg Benuron gyógyszerre gondoltam még majd később. Ha nem javul természetesen orvos, de egész hétvégén dolgoznom kéne.

4 és fél hetes vagyok.

Köszönöm szépen!


2023. jún. 2. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lapocka alatt izomcsomó szokott kialakulni stressztől, rossz tartástól. Feküdj rá egy teniszlabdára, ha nincs, aki kimasszírozza.
2023. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kentem flector-ral, de az a 2., 3. trimeszter volt. Az 1. trimeszterben szinte semmit nem szabad használni, bár egy krém helyileg hat, nem az egész szervezetre, nem megy át úgy a babába, mint egy gyógyszer. Én azt gondolom a 6.-ig hétig mindent lehet, beszélj dokival, aki nem elvakult, mert néhányan a legegyszerűbb nekik mindent tiltani terhes nőnek.
2023. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!