Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jobbra,hátra merőleges parkolá...

Jozsaagnes kérdése:

Jobbra,hátra merőleges parkolásnál a vezető ülésből hátra felé nézve hogy tudom megállapítani, hogy az autóm feneke elérte-e már a másik autó végét és kezdhetem jobbra szedni a kormányt? Mihez tudok viszonyítani,ha a visszapillantót nem használhatom?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tanította az oktató, hogy felezővonalhoz húzódok, addig tolatok, amíg a hátsó kerekem eléri a parkolóhely melletti autó elejét és akkor alászedem teljesen. Mindig sikerült így beparkolnom.
2020. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem használhatod a visszapillantót? Egyébként nagyjából láthatod, mekkora kocsi mögé akarsz beállni, nagyobb vagy kisebb a tiédnél, ennek alapján amikor te egy vonalba kerülsz az A vagy B oszloppal (utóbbival egy kombinál például), akkor kezdheted. A magam részéről én úgy állok meg mellette, hogy rögtön jobbra szedhessem a kormányt hátramenetben, minek guruljak előrébb fél méterrel, ha azt a fél métert hátramenetben is egyenesen tenném meg?
2020. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

bocs, benéztem, elkerülte a figyelmem a "merőleges" szót.

Merőlegesnél amikor a B-oszlopod a szomszéd kocsi vonalát még nem éri el, de az előző kocsit már elhagyta, kezdheted tekerni a kormányt.

2020. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mellettem parkoló autó képzeletbeli felezővonalához ér a B oszlopom v.a hozzám közelebb eső vonalához, oldalához ér?
2020. júl. 21. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A hátsó kerék közepe a hozzám közelebb eső vonalához.
2020. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!