Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét 5 naposan 5 mm CRL,...

6 hét 5 naposan 5 mm CRL, szívcsőpulzálás látható. Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint rendben van, mégis visszahívott egy hét múlvára (magándoki), "biztos ami biztos". A szokásos élő terhességről szóló papírt se adta oda, pedig a leletemen élő embrió szerepel. Előző terhességemnél még máshoz jártam, kicsit furcsállom/aggódom, akkor terhességmegállapítás után csak 4 hét múlva kellett visszamenni és intézhettem a labort, védőnőt stb.


Köszi előre is!



2023. jún. 2. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

"szokásos élő terhességről szóló papírt se adta oda, pedig a leletemen élő embrió szerepel"


Az ugyanaz, nem?


Egyébként ez így rendben van. Hogy minek hívott vissza, rejtély, lehet csak megerősíteni. Vagy egy kis plusz lóvét legombolni.

2023. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Pár éve még kaptam egy külön papírt, ami igazolta az élő terhességet, ezt kellett vinni védőnőnek, enélkül nem adott kiskönyvet. Most csak leletet kaptam, azt mondta, hogy minden mást majd egy hét múlva.

Majdhogynem remélem, hogy csak a lóvé legombolási szándék áll a háttérben..

2023. jún. 2. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak a leletet kaptam. Szerintem ne aggódj, ennyi idősen pont ezt kell látni :-)
2023. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

En is csak a leletet kaptam mind a 2 terhességnél. Ha azon szerepel az ÉLŐ TERHESSÉG szó, az már elég is.


Szerintem csak lehúzás, semmi több.

2023. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd gondolom visszahív a 10. hétre is, hogy minden rendben van-e, meg a 12 hétre is genetikai UH-ra...
2023. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is csak leletet kaptam, amin szerepelt, hogy élő embrió.

Szerintem is csak pénz miatt hívott vissza.

5 mm teljesen megfelelő ebben a terhességi korban.

2023. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, az eddigi méretek alapján teljesen normálisnak tűnik. Én 6 hetesen voltam, engem 2-3 hét múlvára hívott vissza, mert akkor még annyira pici volt az embrió, hogy csak a pulzálást lehetett látni, szívhangot még nem tudott kirakni hangszóróra. Mikor visszamentem 9 hetesen, volt szívhang és mindent rendben talált, ezután kellett csak védőnőhöz és a többi helyre mennem. Valószínűleg a szívhang miatt hívott vissza, hogy akkor induljon el a folyamat, ha már azt is biztosan hallottátok, és azt tippelte, hogy 1 hét múlva már lesz akkora a pici, hogy meg tudjátok hallgatni. Bár a 2 hét még biztosabb lenne...
2023. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valamiből neki is meg kell élnie. Drága a magasélet :) Ne aggódj szerintem, rendben van a mérete :)
2023. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek :) Sikerült előkotornom a régi papírt, a kisfian 7 hét + 2 napnál volt 8 mm és azóta ovis, úgyhogy remélem, minden ok ezzel a mérettel!
2023. jún. 2. 14:30
 10/12 Bogica0616 ***** válasza:
Minden jó a leleteden. Azzal mehetsz már vedőnőhőz, ha szeretnél. Valószínűleg a szìvhang miatt hívott vissza.
2023. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!