Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok nem...

28 hetes kismama vagyok nem igazán megy az evés. Meddig nem ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok enni annyira begörcsöl tőle a hasam, beleim. Vagy benyeltem valami vírust vagy besokallt az emésztőrendszerem a maltittól…
2023. jún. 4. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Minek raksz mindenbe maltitot? Vagy nem értem mitől sokaltál be. Ha görcsölsz akkor meg menj orvoshoz.


Szedned kellene: Magnéziumot (magnerot) + b complexet


Ha nem eszel nem fog rendesen fejlődni a babád...


Amúgy nem hiszem, hogy alapból egészséges lenne a rengeteg édesítőszer.

2023. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

GDM elkerülése miatt kell tartanom CM diétát, nekem is csak most esett le hogy mindenben amit vettem maltit van (pl. Gullon keksz, Aldis csoki stb).


De megy fel a lázam, szóval ez vírus lesz..

2023. jún. 4. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz menj el holnap mindneképp. Ha meg hasmenés hányásod lesz akkor lehet infúzio vagy valami ásványianyag pótló készítmény is kellene.
2023. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Túl van azért ez is pörögve. Mi van azokkal, akik elejétől a végéig végighányják a terhességet? Ismerek egy ilyet, konkrétan a 40. hétig kb. mindent kihányt. Pont pár hete beszélgettünk, és mondta, hogy emiatt nem is mer vállalni második gyereket, mert szinte trauma neki, hogy nem volt étel 9 hónapig, ami benne maradt volna. Most 2 éves a lánya, gyönyörű, egészséges, kiegyensúlyozott, tankönyv szerint fejlődő gyerek.
2023. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom olvastad-e a kérdező válaszát, hogy megy fel a láza...szóval ez nem a sima terhességi hányás...a hasmenés meg csak úgy jelzem sem terhesen sem nem terhesen nem normális...
2023. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvastam, én arra válaszoltam, hogy pár nap, vagy 1-2 hét nem evéstől semmi baja nem lesz a gyereknek. Mert ez volt az eredeti kérdés. Az, hogy megy fel a láza sem a világ vége, benyelt egy vírust, egy 28 hetes terhesség nem fog megszakadni egy kis hányástól meg fosástól meg láztól, de paráztassátok csak szerencsétlent, nincs eléggé megijedve biztos, ha már kérdést is írt ki.

“Ha nem eszel nem fog rendesen fejlődni a babád”, na az ilyen fantasztikus mondatokra reagáltam főként.

Abban meg azért hiszek, hogy van a kérdezőnek annyi esze, hogy el fog menni orvoshoz is, ha annyira eldurvul a helyzet, hogy a kiszáradás fenyegeti.

2023. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha a kismama szervezete alapvetően teljesen egészséges és szépen is fejlődik a baba akkor valóban nincs ok aggodalomra hányás mellett de én viszont nem ok nélkül ijedtem meg úgy gondolom.

Egy nagyobb alvás után tudtam enni, ami már bennem maradt és a lázam sem ment feljebb, úgyhogy maradtam a valagamon. :) Egyelőre javulni látszik a helyzet. Köszi a válaszokat!

2023. jún. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!