Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos mellett nektek mennyi...

Pcos mellett nektek mennyi idő után sikerült teherbe esni? 25n

Figyelt kérdés

A férjemmel január óta próbálkozunk a gyerekkel, de sajnos eddig semmi. Tavaly novemberben menstruáltam utoljára, ilyen hosszú időre még nem maradt ki. Havonta csinálok terhességi tesztet, de semmi. Nem szexelünk orrba szájba hogy esetleg az alacsony spermaszám miatt ne sikerülne..

Tudtok esetleg valami megoldást vagy terhesség elősegítő kapszulát ajánlani?


2023. jún. 5. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ired kezelve van?
2023. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tunetmentes vagyok PCOssal es IR-rel dietanak+aviva tornanak koszonhetoen (3 honap volt, mire ujraindult a ciklusom, 1 even keresztul nem jott meg osszesen).
2023. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk másfél év után jött össze spontán, az 5. ciklusban, mivel 2-3 havonta menstruáltam.

Nekem mio-inozitolt ajánlott a nőgyógyász, annak tulajdonítom, hogy lett egy kósza peteérésem, amiből meg is lett a kisfiunk. :)

2023. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, de nekünk egy este alatt, biztosra tudjuk melyikből lett a gyerek, mert akkor tettük le először az óvszert, és utána nem szexeltünk 2 hónapig, mert a ferjem ingázott Bp-Dánia közt, és pont nem volt aktion 😅
2023. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2 év. Inofolic és merckformin mellett.
2023. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom letroxot es merckformint szedett. Decemberben volt petevezetek atfujason, addigra mar 1 eve probalkoztak, voltak cisztai is. Most lett terhes aprilisban.
2023. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi okozza a PCOS-t, ez ki lett vizsgálva, kezelve van? (Nem minden PCOS-t IR okoz…)
2023. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de ha nem jött meg november óta akkor bizony ovuláció sincs nem? Szóval azért sem esel teherbe?
2023. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező hogy alakultal? Sikerult a baba?
2023. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta 1x megjött a mensim, jövő héten megyek endokrinológushoz és meglátjuk mit ír fel a doki. Elevit babaváró vitamint szedtem, nem tudom, hogy annak tudható e be hogy megjött a mensim.
2023. aug. 31. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!