Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, ha csak nagyon...

Mit jelent, ha csak nagyon lent érzem rúgni a babát?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, de mindig csak nagyon alul érzem rúgni a babát, egészen a szeméremcsontomnál. Már van egy gyerekem, őt ilyenkor már mindenhol éreztem rúgni. Ráadásul azt gondolnám, hogy ha lent rúg, akkor lent van a lába, de uh-on mindig tappanccsal felfelé van. Lehet, hogy a kezével csinálja ezt? Hogyhogy sosem érzem máshol, csak ott? Mostmár azért elég nagy. Szívesen olvasnék tapasztalatokat, vagy ötleteket. :)
2023. jún. 8. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Úristen, csak nem. :) Tudom, nem egy végtelen fontos kérdés, de sokat gondolkozom rajta és érdekelne, hogy mitől lehet.
2023. jún. 8. 18:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
28 hetesen naponta rengetegszer valtoztat helyet. Majd legkorabban a 34. het utan fogja felvenni a megfelelo pozt.
2023. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én soha a terhesség alatt nem tudtam biztosan mikor melyik testrésze hol van.

Ultrahangokon mindig kiderült hogy totálisan máshogy van mint gondoltam.

2023. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így voltam. Csak alul éreztem, bugyivonal vagy az alatt. Aztán uh-n kindig kiderült, valszeg a kezeivel csinálja.

Kb 32-34.hetig voltunk így. Azt utána már a lába se fért el, akkor már a bordáim rugdalta.

2023. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
En a kezet ereztem ugyanott. Meg kellett volna vajudaskor kicsit bokdosni, hogy huzza be (viccen kivul), akkor lehet, hogy konnyebb dolgom lett volna. Tobb, mint 4 kiloval, nagy fejkorfogattal szuletett, az oklevel a homloka elott..
2023. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is, hogy létezik, hogy a kezével csinálja ezt? Azt tudom, hogy mocorog még folyton, de túlzás nélkül egyszer sem éreztem még a köldökömmel egy vonalban vagy felette, pedig már ott is ott van.

Az én elsőm is úgy született #5. A két kis pofija mellett volt a két kis ökle, de hál istennek ő pici baba volt. Lent szerintem amúgy jobb, ha rúg. Az elsőm a végén többször beakasztotta a lábát a bordámba és úgy hintáztatta magát. Akkor már inkább a hólyagomat rúgja szét. :D

2023. jún. 8. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:

2es..nekem befordult sokkal hamarabb mint 34.hét és úgy is volt végig..

Énmeg csak jobb oldalt fennt éreztem soha sehol máshol :)

2023. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első fiam nekem is teljesen nyugodt volt. Az utolsó hetekig alig mozgott, nem is értettem, mire írják ezt a zavaró magzatmozgást, vagy bármi, ha tapicskolt is a lábával, legalább örültem, hogy érezhető.

Ettől még kint pörög ezerrel.

2023. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!