Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Hogy Tudom majd jól...

Segítség! Hogy Tudom majd jól szeretni a fiamat?

Figyelt kérdés

Nem fér a fejembe az egész… kislányom van és most kisfiam lesz.

De én soha nem akartam kisfiút. Nem tudom, hogy nevelek belőle majd férfit. Egyszerűen félek tőlük, eddig minden kisfiútól féltem. Tudom nem normális..

Igazából nagyon lelkifurdalásom van miatta, hiszen nem tudom hogy fogom szeretni. Nem is érdemlem meg, hogy az anyja legyek :(



2023. jún. 9. 01:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Add örökbe.
2023. jún. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%

Te megrekedtél a múlt évszázadban? Az hogy fiút fogsz szülni 1 percig nem jelenti azt 2023-ban hogy abból férfit kell nevelni, simán lehet hogy Drag Queen lesz vagy nonbinary esetleg transznemű, lehet hogy szülinapjára nemátalakító műtétet fog kérni de az is lehet hogy a Jézuska punát hoz neki karácsonyra... mármint a töke helyére.


Szóval ilyenen ne aggódj, még a lányodból is lehet vőlegény ;)

2023. jún. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Ovis kislány voltam még amikor anyukámnak áradoztam, hogy de jó lesz majd, amikor én is anyuka leszek és kislányom lesz. Ez az elképzelésem ovitól megmaradt egészen a terhességem 12. hetéig, ahol közölték, hogy kisfiam lesz.

Még csak 4 hónapos, de imádom, és nem cserélném el 100 lányra sem.

Egyrészt kiköpött én, ha a kiskori képem mellé teszem az övét, akkor olyan, mintha ikrek lennénk. (De már olyan ultrahang képem is van, amin teljesen az én pár hónapos fejemre hasonlít)

Másrészt a legtöbb kisfiú anyás..

Harmadrészt pedig van apja is a gyereknek, aki nyilván nem rossz ember, különben nem neki szülök.. na majd ő. Ő segít belőle férfit nevelni.


Van még időd bőven felkészülni rá, meg a nevelésére is, plusz úgysem pár hónaposan nevelsz belőle férfit.


Kedvencem, hogy a fiamnak születésekor több haja volt már, mint a barátnőm 1 éves lányának, és még talpig kék ruhában is képesek megkérdezni, hogy kislány?? A barátnőm lányát meg folyton fiúnak nézik. A vicces, hogy ugye amíg én lányt, a barátnőm fiút szeretett volna.

2023. jún. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Miért lettél újra terhes? 50%, hogy fiú lesz. Gondolom ezt te is tudtad.
2023. jún. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
Nyugi, manapság nem kellenek férfiak. Neveli belőle egy nyámnyila LMBTQ idióták aki el sírja magát ha megfújja a szél vagy nem istenítik az aberrációja miatt.
2023. jún. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogyha megszületik, teljesen máshogy fogod látni az egészet.
2023. jún. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha a kérdés véresen komoly, és ezalatt azt értem, hogy megfelelő iskolázottság mellett komolyan meglepődtél, hogy az 50-50% esélyed mellett nem lányt kaptál, csak azért, mert azt kértél, akkor menj el pszichológushoz. Gondolom családi mintázatok hosszú sora őrzi nálatok azt a számodra beégett tévképzetet, hogy a lány jó a fiú nem. Ezeken lehet és kell is dolgozni, mert magától nem múlik el, és végül öngerjesztő folyamattá válik. Értsd, akaratlanul te neveled a "szerethetetlen, idegesítő fiúvá" a gyereket, hogy önigazold magad, hogy ő mindig is rossz volt, mert nem lánynak született.


Ha csak pillanatnyi csalódás, hogy "jó lett volna egy lány, de ez van", az el fog múlni hamar.

2023. jún. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Biztos máshogy látod majd ,csak most megijedtél :)

Ugyanigy volt egy ismerősöm még sírt is hogy fia lesz,most nevet rajta meg szégyelli magát

2023. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Elsőre kislányt szerettem volna. Nem is volt őszinte a mosolyom, mikor közölték, hogy fiú lesz. A doki rá is kérdezett, hogy örülünk e? Zsigerből azt válaszoltam, hogy majd otthon örülni fognak. Most, hogy nagy gyerek, ezer gond van vele, így sem cserélném el semmiért. Tiszta anyja. Most újra babát várok. Jövő héten lesz a 12.heti uh. Lehet, hogy már tippelnek. Nem titok, hogy a fiú után, most megint jobban húz a szívem a lány felé. Viszont ha azt kapom, hogy fiú lesz ismét, nahát akkor fiús anya leszek. Lesz időm megbarátkozni a gondolattal. Neked is lesz hidd el. És egy percig nem fogod bánni. 😊
2023. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Én fordítva voltam, inkább fiút szerettem volna, mert elég fiús beállítottságú vagyok. Amikor megtudtam, hogy lányom lesz, egy világ dőlt össze bennem, pedig tudtam, hogy ugyanannyi esély van rá. De szerencsére ez nem tartott sokáig, kezdtem elfogadni, és egyre jobban meg is szerettem őt. Már 4 éves, imádom, egyáltalán nem bánom, hogy lányom lett. Valószínűleg te is most egy kicsit megijedtem, és hasonlóan fogsz érezni. Meg amúgy is ott az apuka, vele biztos fog majd fiús dolgokat csinálni. Ha van férfi mintakép, semmi gond nem lesz.
2023. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!