Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Hogy Tudom majd jól...

Segítség! Hogy Tudom majd jól szeretni a fiamat?

Figyelt kérdés

Nem fér a fejembe az egész… kislányom van és most kisfiam lesz.

De én soha nem akartam kisfiút. Nem tudom, hogy nevelek belőle majd férfit. Egyszerűen félek tőlük, eddig minden kisfiútól féltem. Tudom nem normális..

Igazából nagyon lelkifurdalásom van miatta, hiszen nem tudom hogy fogom szeretni. Nem is érdemlem meg, hogy az anyja legyek :(



2023. jún. 9. 01:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%

Egyedülálló anyukaként engem is sokkolt egy kicsit, mikor megtudtam, hogy fiam lesz.

Aztán gyorsan feldolgoztam, most 9 hónapos, egyszerűen imádom, ráadásul pont olyan, mint én :)

Az apaképpel lesznek problémáim... de egyelőre majd egyéb férfi ismerőssel tervezem autót szereltetni és hasonlók, remélem valahogy meg tudom majd oldani, hogy a fiús dolgok se maradjanak ki az életéből.

Mindenesetre már nagyon örülök, hogy kisfiú, igazából én is fiúsabb lány vagyok, szerintem jól megleszünk :)

2023. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Jajj gyerekek! Nagyon-nagyon imádom a kisfiamat is. Valami eszméletlen cuki, hihetetlen!

8 hónapos, de már 6 hónaposan tudott ülni és 7 hónaposan már állt, igazi energia és mosolybomba!

febr. 16. 21:50
 23/24 babyboom567 ***** válasza:

Mondtuk:)

Gratulálok!

febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

16-os vagyok, nekem őszintén szólva születés után kellett még pár nap, hogy megszokjam a pelusozasnal a kukit, nagyon furcsa volt a két lány után, de az elao pillanattól imadom, ahogy megszületett es most úgy érzem, vele lett kerek a család es elképzelni se tudom, mi lett volna, ha lány lett volna o is. :D

Nyilvan, ha lány lett volna, akkor meg azt nem tudtam volna elképzelni, hogy fiú legyen. De így van ez rendjen. :)))

márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!