Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég sokat híztam már, vajon...

Elég sokat híztam már, vajon víz lehet vagy zsír?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi számít sok víznek. A bokám kicsit dagad, van olyan cipőm, ami nem jön rám, de azért nem feltűnően pufi a lábam. Illetve a gyűrűim nehezen jönnek le az ujjamról, de még lejönnek. Ez így okozhat 34 hetesen 15 kg hízást? Vagy ez akkor inkább zsír?

2023. jún. 12. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Szólj a dokidnak mert úgy tűnik, hogy a veséd nehezebben bírja a terhelést. 34 hetesen még nem kellene ennyire vizesedned.
2023. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod rendben van?
2023. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez auért már vizesedés..lehet lemegy de nem mind fog
2023. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy nem mind fog lemenni?

A vérnyomásom teljesen jó, néha kicsit alacsony is.

Múltkor nézte az orvosom a lábamat, hogy vizesedik-e, de nem mondta, hogy vészes lenne.

2023. jún. 12. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat voltál kint a melegben, akkor szerintem vizesedhetsz.


Én eddig azt hittem nem vizesedem, mert a 36. hétre 12 kg-ot híztam (47-ről), de aztán lehűlt az idő és hirtelen fogytam 3 kg-ot egyik napról a másikra.


Rajtam nem is nagyon látszott, szóval, ha rajtad látszik, szerintem biztos pár kg már a víz.

2023. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 kilot hiztam osszesen. Hat biztosan allithatom, hogy az nem mind viz volt, pedig aztan en is remenykedtem, elhiheted.

Szulessel 8 ment le egyebkent.


A gyuruidet szerintem vedd le, mert aztan egyik reggel arra kelsz majd, hogy mar csak levagni lehet oket rolad, ha egy picit vizesebb lesz a kezed. Persze nem torvenyszeru, de ismerosom igy jart, igy en inkabb mar hamar levettem oket 😅

2023. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, én sem úgy értem, hogy az összes víz, csak hogy talán azért szaladtak meg ennyire a kilók, mert van rajtam pár liter. Mert amúgy szerintem nem eszem olyan sokat, hogy heti közel 1 kg-t hízzak. A gyűrűket akkor leveszem inkább.
2023. jún. 13. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!