Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz valami változás? Hirtelen...

Lesz valami változás? Hirtelen híztam 15kgt, miután abba hagytam a fog. Gátlót, így vagyok 75kg és 178cm, nagyon elszomorító, mint egy 5hónapos.

Figyelt kérdés
Mindig vékony voltam,de sajnos sehogy sem akarnak lemenni a kilók. Narancsbőr,stria... Nagyon keveset iszom,2-3dlt,most,h.melegebb van 7-8dl. Szerintetek érdemes magamba erőltetni legalább 2liter folyadékot,vagy nem? Lesz vmi jótékony hatása? Szinte mindenhol olvasom,h.aki fogyni akar annak sokat kell inni.

2017. jún. 5. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Naná, mozgás, finomított ch mentes ésszerű kcal deficitet beállító étrend, napi 2-3 liter víz. Ez a recept. Hajrá!
2017. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) igazából egész nap nem eszek,csak fél 5körül...ez sem jó,tudom,de már annyira magamba beszéltem,h.olyan vagyok,mint egy bálna...

Akkor 2Litert mindenképp megpróbálok :)

2017. jún. 5. 13:16
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Hát így az is maradsz, bocsi, ha keményen hangzik, de így azok a kilók maradni fognak. Tessék minimum 3-szor, de inkább ötször jól meghatározott adagokat enni és inni 2-3 l vizet. És mozogni.


Hidd el, nem nálad fog megdőlni a fizika meg a biológia, még ha átmenetileg be is kavartál a hormonális működésednek a tablettával.


Innentől elhatározás és kitartás kérdése.

2017. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) akkor megpróbálok többet enni meg inni is :)
2017. jún. 5. 13:25
 5/19 anonim ***** válasza:

"...aki fogyni akar annak sokat kell inni."


És napjában többször, viszonylag keveset enni! Ha csak napjában 1x-1x eszel, a szervezet megijed, elkezd tartalékolni, és pont az ellenkező hatást éred el.

2017. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszonom :) ezt már hallottam,de nehéz 4x 5x enni...
2017. jún. 5. 14:12
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak szokás dolga. Vegyél megfelelő méretű fedrles műanyag dobozokat, nem akkora cucc előző este bekészíteni főtt tojást, hideg sültet, zöldségeket pucolva, joghurtot vagy kefírt egy marék áfonyával, barnakenyeret, túrót vagy cottage cheeset zöldfűszerekkel stb. Kb. 15 perc, reggel kikapod a hűtőből az egész csomagot, mehetsz is. Napközben meg előszedsz egy dobozt és megeszed a tartalmát. Mindegyikhez iszol egy jó pohár vizet, meg mondjuk két kaja közt is egy-egy pohárral és kész is a napi táplálkozásod, akkor is, ha reggeltől estig úton vagy.
2017. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha napi 3x a normál étkezés oké, a reggeli-ebéd-vacsora, akkor tízórainak elegendő 1-2 szem gyümölcs, d.u. uzsonnára már elegendő egy marék dió, mogyoró, vagy egy szelet sovány sajt, esetleg 1-2 szelet extrudált kenyér, hasonló apróságok. Nem feltétlenül komplett 3 fogásos kaját kell bekajálni naponta 5x. Csak valamit elrágcsálni, enni, adni a gyomornak!
2017. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm,így fogok tenni,előre elkészítem,úgy biztosan megeszem. A vizet is viszem mindig magammal,fél l mentes ásványvíz,de van,h.du 2kor veszem észre,h.még mind ott van. (4ig dolgozom) :/

Ma még csak másfél merőkanál húslevest ettem,egy répát +vmennyi főtt húst és pár db sós kekszet,plusz kávé.

Eddig kb.9dl vizet ittam,egyébként ülő munkát végzek,12kmt biciklizek összesen.

2017. jún. 5. 15:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a szinten,hogy még egy minimális folyadék bevitelt sem tudsz tartani,egy étrend betartása kb lehetetlen feladat.

Úgyhogy szerintem nem lesz semmilyen változás,mert túl sok és túl nagy változást igényelne a jelenlegitől.

Ez meg erősen komfort zónán kívüli lenne neked amiből kilépni meg nem fogsz,mert kényelmetlen és macerás.

2017. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!