Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ért hozzá, tudna segíteni?...

Aki ért hozzá, tudna segíteni? Első trimeszteri vérkép. Nem jó, de nem is tragikus. Legalábbis az eltérések nem tűnnek nagynak. Mire lehet következtetni az eltérő értékekből?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 12. 22:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2023. jún. 12. 22:48
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Vizeletben a vörösvértest nem jó. Háziorvossal nézesd meg!

A többit is meg fogja nézni de jónak tűnik. Koleszterin pl terhesség alatt magasabb, azzal nem kell foglalkozni.

Bilirubinnak sok helyen nem tüntetnek fel alsó határt. Határértéktől magasabb ne legyen, az a lényeg.

A határértékek nem kismamákra vonatkoznak, lesz ez még cifrább is úgy, hogy nincs semmi gond.

2023. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kismamavitamint vagy vasat szedsz egyébként? A 14-es vas könnyen átcsaphat vashiányos vérszegénységbe, főleg, hogy a hemoglobin már most alsó határon van.
2023. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, femibiont szedek. Azt nem is figyeltem, hogy a vizeletben van vörösvértest😯
2023. jún. 12. 23:04
 5/15 A kérdező kommentje:
Március elején voltam munkahely által nagylaborba. Azon a leleten 31 volt az érték és ott fel van tüntetve hogy 3-24-ig jó. Ez a 27 akkor már nagyon rossznak számít?
2023. jún. 12. 23:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A femibion nem vas


Csak általànos vitamin, hogy hiànyod ne legyen.


Ha valami hoànyos azon már nem fog segíteni.


Emellé vas kell, ( jól felszívódó állapotban) mert vérszegényebb leszel


Vanegykus hugyuti fertőzésed valoszínűleg


Tőbbi okè

2023. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Naturland vasam van itthon. 14mg van rá írva? Az kevés?
2023. jún. 12. 23:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés, én 320 mg-ot szedek, receptre felírhatja háziorovos is.
2023. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek hozzá, addigra meg lesz a többi eredmény is és beszélek vele. Remélem nem vészes fertőzésem van. Ami mondjuk aggaszt, hogy márciustól idáig nem volt semmi tünetem, nem mondott az orvos erre semmit sem és csak minimálisan csökkent az érték.
2023. jún. 12. 23:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez egy tök normális eredmény,minimális eltérés van benne. Szedj vasat.
2023. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!