Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.héten a darabos vérzés mit...

12.héten a darabos vérzés mit jelent?

Figyelt kérdés

Görcs nincs

A darabos vérzést követoen par óra mulva márcsak sima barnas folyast tapasztaltam


2023. jún. 13. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj légyszi orvoshoz, nem biztos, hogy baj, de jobb az óvatosság.
2023. jún. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Darabos vérzés sosem jelent jól, főleg 12.héten. Orvos, vagy ha magánba jársz, akkor irány a Klinika Nőgyógyászat Ambulancia. Most.
2023. jún. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagy eséllyel vetélést
2023. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bementél az ügyeletre?
2023. jún. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora ordas kamu kérdést gondolom senki nem vesz komolyan...

Ha meg komoly akkor gondolom volt nőgyógyászati ambulancián ahol minden lehetőséget elmondtak neki.

2023. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért irkálna kamuból ilyet?
2023. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondolom ha terhesen vérzik, főleg darabosan akkor volt orvosnál aki felvilágosította!

Ha meg nem volt orvosnál akkor egy felelőtlen nem mondom ki mi!

2023. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal

Az okot nem talalta

Hematom sem lathato


Vagy meg marad vagy nem alapon kaptam hormonpotlot huvelyen keresztul alkalmazva ,szigoru anynyugalom


Mi lehetett darabos?

En rogton arra gondoltam valami levalt?

Ilyen vérrög kinézete volt mint menstuaciokor

Ott ugye a nyalkahartya valik le,de most megis mi?!

2023. jún. 13. 11:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyengébb gyomrúak inkább ne olvassák!!!


Egy darabig nekem is kis vérrög darabkák voltak, aztán pont a 12. héten egy akkora jött, mint az fél tenyerem. Rohantunk be az ambulanciára, a vizsgálót takaríthatták utánam, annyira ömlött a vér azon a 2 lépésen, amíg az öltöző részből a vizsgálóágyig eljutottam. Az orvos is azt hitte vetélés, de az ultrahangon ott kalimpált a baba és nem találták honnan jöhetett az a rengeteg vér. Később, amikor már másodjára történt ilyen (1 hét múlva), derült ki, hogy a placenta rálógott a méhszájra és az okozhatta a durva vérzést. Gondolom éjjel összegyűlt egy csomó és azért volt olyan nagy az az alvadt vérdarab. A 18. hétre már eltávolodott szerencsére, most a 38. hetet kezdem, placenta fundusban és várjuk mikor indul el a kistesó. :)

Nagyon szurkolok, hogy nálad is csak egy ilyen probléma legyen.

2023. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hematoma volt 11 hetesen, az ügyeleten nem talaltak a verzes okat, de masnap a sajat orvosom egyertelmuen mutatta a hematomat.

A 24. hetig nagyon sokszor volt durva erossegu verzesem, napi 3*3 utrogestan mellett.

2023. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!