Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hónapos terhesen más is...

8 hónapos terhesen más is panaszkodik?

Figyelt kérdés
Mármint hogy itt fáj-ott fáj, nehéz csinálni dolgokat, nem tudtok rendesen enni stb.

2023. jún. 14. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ott már totál ki voltam. Emlékszem egy pontos szúrt a bordámnál, érdekes meg mikor megszületett éreztem, hogy a lábával odabetámasztott úgy tolta ki magát. Lehet ott volt a lába végig azért fájt annyira, nem tudom de a lényeg hogy már 7 hótól k-ra nem élveztem a terhességet
2023. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, amikor szörnyű nehéz. De pl a 3-4. terhességem könnyebb volt, mint az első kettő.
2023. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában addigra valóban teher már.Nekem aranyérem is lett,se ülni,se aludni nem tudtam,savammal nem tudtam mit kezdeni,levegőt se kaptam a második lépcsőfok után,és mindenhol fájt már mikor mozgott.4 kg 5dkg-val született,nagy volt.
2023. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 3 hónapos terhesen is panaszkodtam volna, ha nem a non stop hányással lettem volna elfoglalva :D Kb a 8.hónapra múlt el a hányás, de akkor elkezdtem vizesedni, az is nyomot hagyott a lábamon, ha rászállt egy lepke. Nem fértem bele a cipőimbe, mindenhová a túrabakancsomban mentem.


Aztán a kisfiam úgy bepakolta a lábát a bordáim közé, hogy háromszor jártuk meg miatta a kórházat, mert nem tudtam rendesen levegőt venni a fájdalomtól, csak pihegtem.


Szóval jah, panaszkodtam, mert olyan testrészek és testtájékok fájtak, amikről nem is tudtam, hogy léteznek és fájhatnak.

2023. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én csak a férjemnek szoktam, mert akkor mindig megmasszíroz. Amúgy nem szoktam, mert biztos idegesítő lehet másoknak, pedig egész nap tudnék nyafogni, mert pont 8 hónapos terhes vagyok és egyszerűen minden rossz.
2023. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És a környezetetek hogy viselte a panaszkodást?
2023. jún. 14. 20:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah,hát nem mindenkinek mondtam a magamét.A férjem meg sajnalt, aggódott,szerezhetett,segített.
2023. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenkor kezdődött a kevesebbet alvás, éjszakai látogatás a wc-re ami amúgy egyáltalán nem jellemző rám. Viszont ezt leszámítva nekem nem volt semmi gond.Persze kellemetlen volt, hogy ha úgy rúgott és fájt de viszonylag rendben voltam.

Igazán a szülés utáni 8 hónap és 2,5 év volt amikor tőlem hallották a panaszt, mert addig nappal meg éjjel se aludt értelmes mennyiséget egyhuzamban:D

2023. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsére nem volt semmi bajom pedig közel voltam a 40 hez.
2023. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is csak a férjemnek mondom, de őt idegesíti.

A 2,5 év nem alvás nekem is megvolt a naggyal, hát az sem kellemes, az biztos...

2023. jún. 14. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!