Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek olyan terhes...

Van valakinek olyan terhes naptár amit az orvosok is használnak a szülés időpontjának kiszámításához? Vagy hol találok ilyet a neten?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:

szülés kalkulátor - google-


a brendonban kaphatsz x értékü vásárlás után de a baba magazinban/anyák lapjában is volt márajándékba - nekem onnan van-

2010. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm adta még a a legelején. Esetleg kérdezd meg tőle.Vagy bababoltban is lehet kapni.

33 km

2010. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!! :)
2010. okt. 12. 10:22
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem van ilyenem:)

mit kell kiszámolni?:)

2010. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én regisztráltam a femibion.hu-n és küldtek egyet postán.

nem tudom, hogy ez van-e még.

De gyógyszertárban tuti kapni, nem hiszem, hogy túl drága lenne.

2010. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
12:36-os! Csak kíváncsi lettem volna hogy milyen idős terhes vagyok most. És hogy mikor lesz a szülés. Ahány kalkulátor annyi félét írt ki!! Augusztus 28-án volt az első nap az utolsó menszimnek átlagba pedig 26 napos volt.
2010. okt. 13. 06:37
 8/9 anonim ***** válasza:

szia,

7. hétben jársz a kalk. szerint, a szülés várható időpontja júl 4.

2010. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszertárba lehet kapni, nekem 2 is van. Feltéve ha arra a kerekre gondolsz, amin rajta van, hogy mikor milyen vizsgálatokra kell menni, hány hetes vagy az adott napon, stb.
2010. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!