Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik magánellátásba járnak...

Akik magánellátásba járnak terhesgondozásra: Nálatok mennyibe kerül egy alkalom?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előző dokimnak 20ezret fizettem, de kb feleslegesnek éreztem az egészet, alig lehetett tőle kérdezni, igyekezett minél gyorsabban lezavarni a vizsgálatot.

Félidőnél dokit váltottam, neki 25 ezret fizetek de ég és föld a különbség :D

2023. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32.000 Ft egy terhesgondozás. Ebbe benne van a hasi uh, gyógyszerfelírás, szükség esetén hüvelyi vizsgálat, tanácsadás, leletek átnézése.
2023. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Durva arak vannak. 3 eve szulzem, akkor 10 e ft volt egy alkalom maganban.
2023. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21000ft/alkalom, ami havonta 1. A labort is magánba csináltattam volna ha nem beszél le a védőnő, mondván, hogy azért fizetjük a TB-t. A genetikai 45000ft lesz. Szülni szívem szerint magán klinikán szülnék, de horror áron van. Még van időm bőven, viszont valószínű hogy állami szülés lesz. Próbálok fejben rá állni, hogy csak 2-3 nap ha minden rendben lesz. Azt csak kibírom valahogy. Az első császár volt, nem mondanám negatívnak, de biztos van különbség a hozzállás szempontjából, hogy valaki tejel e vagy sem. Sajnos sok ilyet hallani. Viszont az a közel 1 millió forint az irreális, hiába nyalják körbe a fenekem, annak a pénznek lesz helye máshol. (De azért még gondolkodom 😅)
2023. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25.000
2023. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20-25 e Ft /alkalom. Az első genetikait a Czeizelben csináltattam 55 e Ft körül volt. Laborokat az TB-n a területileg illetékes kórházban. Az orvosom amúgy a SOTE-n dolgozik (de én küldöm a magánrendelésére jártam ) és ott is szültem. (Vidéki vagyok)
2023. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Természetesen nem “ nala “ szültem.
2023. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!