Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig húzom még?...

Szerintetek meddig húzom még? Szombat óta elég sok jóslófájásom van. Ma reggelre beduzzadtak az ajkaim.36 km

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha "torzul" az arc, az a szülés előjele. Szerintem neked max 1 hét van hátra.
2010. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj, hát húzd min. addig, míg be nem töltöd a 37.hetet.(mintha ezt lehetne befolyásolni :))Én is így jártam.Jóslóim nem voltak, csak nagyon bedagadt a szám, meg az arcom.4 napra rá megszültem.hiányzott vagy 2 nap a 37 héthez, ezért koraszülöttnek számít a lányom-teljesen egészséges, semmi gond nem volt.
2010. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 1 hetet húztam az Angelina Jolies ajkammal.
2010. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hétig húztam még az ajaktorzulás után, jóslóim hol voltak, hol nem, nem volt akkor még rendszeres.
2010. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nacebee ***** válasza:

nekem már jó két hete bedagadt a szám.és még semmi.a jóslók hol vannak hol nincsenek már 32.hét óta.ugyhogy ki tudja.

38+6km

2010. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszaitokat. Nekem naponta több jóslófájásom is van. Pénteken megyek orvoshoz.Ő telefonon azt mondta a jósló fájásokkal még 1-2 hétig kibírom. Remélem megvárja a kisfiam a 37. hetet :)

Boldog babavárást, gyors és könnyű szülést Nektek!

2010. okt. 13. 07:39
 7/7 anonim ***** válasza:
En 36 hetre szultem meg a kislanyom. Igazabol az a legerdekesebb az egeszben hogy akkor ment el a magzatvizem amikor abszolut jol ereztem magam. Elotte nekem is voltak joslo fajasok stb.. azokban a napokban semmi.. tele voltam energiaval ami szinten nem volt jellemzo.. Szoval ne tervezz.. ne figyeld, csak a korhazi csomagod legyen elkeszitve a tobbire ne figyelj.. Jon O ha jonnie kell!! :)
2010. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!