Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm be már a 41. hetet....

Ma töltöm be már a 41. hetet. De babuci nem akaródzik kibújni. Méhszájam zárt (a hét elején még az volt legalábbis), semmi jóslófájásom nincs. Szexelhetünk már gond nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kismillió hasonló kérdés van, de tanácstalan vagyok. A terhességem kb 6-7. hetében véreztem elég rendesen szeretkezés után. A dokinak nem szóltam róla, hanem felfüggesztettük eme tevékenységünket (kibekkeltük máshogy). Ma töltöm be már a 41. hetet. De babuci nem akaródzik kibújni. Méhszájam zárt (a hét elején még az volt legalábbis), semmi jóslófájásom nincs. Olvastam itt, hogy a szex beindíthatja a szülést. Mit tanácsoltok (guggolás, séta és a többi nem jött be, homeos bogyókat+málnalevál teát eszem/iszom)? Ha megpróbálozunk az "összebújással" akkor biztosan nem lesz már baja a babának? Igen tudom, ami nekem jó, az elvileg neki is, de féltem babót nagyon, nehogy már a célegyenesben szúrjam el... és félig-meddig "kényszerből" (nem ez a jó szó rá) tennénk, mert nekem azért nem sok kedvem van hozzá ekkora bálnaként.

Előre is köszi a válaszokat.


2008. jún. 26. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én is azt hallotam hogy a spermiumban van valami ami megindithatja,és ha zárt a mészáj akkor lehet szeretkezni mert nincs fertözés veszély nekem a dokim mondta,meg olvastam.Csak ovatosan!(szerintem én is ki fogom probálni ha nem indul malyd el)Soksikert.37hetes kismama
2008. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a kolléganőmék is ezt alkalmazták (szexet), és még aznap megszült.
2008. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a spermium tartalmaz oxitocint,ami beindíthatja a szülést.Azt adnak a kórházban is.A babának nem lessz baja,de óvatosan..
2008. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!