Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt még valaki akinek a 19...

Volt még valaki akinek a 19 heti genetikai ultrahangon átlagosnàl kevesebb magzatvizet mondtak ?

Figyelt kérdés
A doki szerint be aggódjak nem vészes minden màr rendben bvolt ,tovàbb kuldtek máshova is meg megyek magánba de én úgy megijedtem, annyi rosszat írnak neten. Az igaz hogy nagyon keveset ittam mostansàg .

#terhesség #magzatvíz #kevés magzatvíz #Átlagosnàl kevesebb magzatvíz
2023. jún. 24. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

A magzatvíz folyamatosan cserélődik. Sok múlhat azon, mennyit iszol. Figyelj oda a folyadékbevitelre, terhesen pláne fontos!

Nekem 28 hetesen, 5D babamozim volt kevés, mert akkor tényleg úgy alakult, hogy a napokban keveset ittam. Rá pár napra mentem saját dokimhoz, addig rengeteget ittam, és már teljesen rendben volt a magzatvíz. Onnantól végig figyeltem rá. Ha pisilni voltam (elég sűrűn), mindjárt ittam is vizet, hogy pótoljam. De esetleg érdemes akár emlékeztetőt beállítani, ha hajlamos vagy elfeledkezni róla. Ha szomjúságot érzel, az már rossz.

2023. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Semmi köze ahhoz, hogy mennyit iszol. Feküdj, pihenj többet, akkor javul a lepény-méh vérellátása és több lesz a magzatvíz is ezáltal. Lehet több volt a stressz (költözés, családi problémák, vizsgaidőszak, stb.). Inni persze terhesen is megfelelő mennyiséget kell, de azzal sajnos nem tudod befolyásolni a magzatvíz mennyiségét.
2023. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nincs veséje a magzatnak? Hova küldtek tovább?
2023. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat. Igazàbol orvos azt mondta semmi eltérést nem lát csak hogy egy picit kevesebb. Igen stressz az volt , uh-t megelőző nap hànytam és a hasam is ment . Klinikára genetikai szaktanàcsadóhoz kértem én egy beutalót azért hogy rànézzenek. ( Debrecen )
2023. jún. 24. 08:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez a stressztől lesz. Pihenj többet és 1 hét alatt normál lesz a víz.
2023. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
De igenis lehet köze a folyadék fogyasztáshoz, mivel ha valaki nagyon keveset iszik, előbb-utóbb a szervezet máshonnan vonja el a vizet, ez pedig végső esetben lehet akár a magzattól is, mivel a szervezet elsősorban magát védi.
2023. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a baj most meg emiatt stresszelek , 8 évet vàrtunk a babára , pco és ir miatt. Remélem minden rendben lesz. Tegnap is 3,5 liter vizet ittam és pihentem. Home officeban dolgozom ágyból mert veszélyeztetett is vagyok.
2023. jún. 24. 09:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennél többet nem tudsz tenni, próbálj meg nem stresszelni!

Egyébként ha meg tényleg baj van, létezik magzatvíz visszapótlás, tehát ha indokolt lesz, van rá megoldás.

2023. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 valóban létezik, de szinte sehol nem csinálják M.o.-on.
2023. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#6 ekkora butaságot honnan szedtél?
2023. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!