Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikák vannak...

Milyen praktikák vannak striák ellen kismamáknak?krém/ tapaszok?

Figyelt kérdés
Még olyan szakaszban vagyok , hogy nem látszik a pocim, de szeretném idôben elkezdeni a bôröm hidratálását megfelelô eszközökkel, krémezni amùgy is szoktam magam, de tudtok ajánlani olyan természetes dolgokat, amiket a kismamák használnak ilyenkor?

2023. jún. 26. 07:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem segít. Hajlam kérdése, nem hidratálásé.
2023. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mielôtt valaki belém kötne természetesen nem ez a legfontosabb számomra, csak érdekel a téma, hátha van jó tapasztalata valakinek:)
2023. jún. 26. 07:19
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki szeretné megelőzni a striákat, de nem lehet. Ha hajlamos vagy rá, kenheted bármivel, fürödhetsz bármiben, akkor is lesznek.
2023. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, genetika kérdése. Első terhességem alatt kentem már az eleje óta, a 37.héten egyik napról a másikra jelentek meg, illetve szülés után.. De próbálkozni próbálkoztam, a dm saját olaját meg testvaját használtam naponta fürdés után. Nem akartam sokat költeni rá igazából.
2023. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Genetika...


Én kb első gyerekkel való terhesség alatt rákenten vagy 50ezer ft-ot a hasamra. Bio oil, vichy, dm-sajátmárkás... volt benne minden


Amikor sétáltam be a szülőszobára, 1db csíkom nem volt.

Szülésnél viszont úgy szétrepedt a bőröm, hogy látni is fájt. Ujjnyi vastag lila csíkok....


Halványult. Második terhességnél szintén. Uj csík nem lett terhesség alatt, csak szülés közben. Szintén ujjnyi, lila.


Most lesz 2 éves a kicsi. Visszafogytam, a bőröm is visszahúzódott.

Most csak akkor látni őket, ha úgy süt rá a ahasamra a nap.

2023. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kentem én mindenféle kismama olajjal ami kb 8ezer ft volt ..krémekkel stb semmit nem ért olyan csíkos lettem mint a zebra :)
2023. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen genetika
2023. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Én semmivel nem kentem, nulla striám van 2 terhesseg után. A baratnőm megvette a legdrágább kencéket, zebrahasa lett. Szedj kollagént, azzal tudsz a kötőszövetnek segíteni.
2023. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint a 8-as válaszoló, én is inkább a belső támogatást javaslom.


Kívülről kenheted akármilyen olcsó,drága krémmel.

Bár én is kenem,mert akkor nem feszül és viszket annyira. 100% finomítatlan shea vajjal.


Kislányomnál első terhesség,nem kentem. 1 db csík sem lett!

Kisfiamnál az utolsó 2 hétben lett néhány, egészen alul a hasamon. Csak akkor kentem amikor úgy éreztem húzódik.

Most sem kenem rendszeresen.

29.hétben vagyok.

2023. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindennap kenem magam olajos hidratáló krémmel, ami nem pont erre van, de érzem, hogy nagyon jól hidratálja a bőröm, napi 15000 mg kollagént szedek teherbeesés előtt óta, 4 kg-ot híztam összesen 30. hétig, és MINDENHOL jönnek elő a csíkok. A térdhajlatomban, hasamon, csípőmön, combomon, és még hol van a vége... Első babával nem lettem csíkos, csak egy lett rajtam, másodszorra úgy tűnik, hogy én sem úszom meg. És 24 éves vagyok, úgyhogy a koromat sem nagyon lehet okolni.
2023. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!