Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik a delpesti...

Kismamák akik a delpesti kórházban szültek hallottam róla van ott fizetős “vip” szoba aki esetleg közületek volt e már valaki ott?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyi az annyi kíváncsiságból kerdezem eltunodtem rajta hogy ki bérlek egyet, de természetesen th gondozason rá kerdek majd sztk-ba is csak szeretnek vele tisztában lenni :)

2023. jún. 26. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szülőszobán, mikor már vajúdsz, szólsz, hogy alapítványi szobát szeretnél. Ha mind tele van, buktad. Ha van hely, oda visznek szülés után, es a végén kapsz csekket. Par eve 20000 volt, nem tudom, változott-e ez azóta.

Tehat előre nem lehet "lefoglalni", hiszen nem is tudod, mikor indul meg a szülés.

2023. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

40 ezer forintba kerül 3 napra.

Előre foglalni nem lehet. Amikor szültél utána szólhatsz, hogy ha szabad az 1 vagy 2 ágyas vip szoba akkor szeretnéd igénybe venni. Ha épp foglalt akkor marad a többi szoba.

2023. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én SOTE-n szültem, ott 20 ezer lett volna egy napra, de nem volt sajnos szabad szoba, amikor szültem. Így kb 20 perceket aludtam egyhuzamban éjszakánként, úgyhogy ha legközelebb lesz szabad, biztos lecsapok rá.
2023. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh ertem azt hittem mikor beértünk a kórházba lehet azonnal kerni nem tudtam így működik köszönöm szepen :)
2023. jún. 27. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!