Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatott valaki integrált...

Csináltatott valaki integrált és/vagy kombinált tesztet a terhessége első 3 hónapjában?

Figyelt kérdés

Ha csináltattatok, elmondanátok nekem, hogy hol, milyen vizsgálatokat végeztek és mennyibe kerültek?

Mennyit kellett várni az ereményekre?

Köszönöm ha segítetek!


2010. okt. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

FONTOS!!!!


A kombinált szűrés azokban a kórházakban, melyek Sejtbank partnerek, INGYENES. Megtudod kérdezni, hogy van- e a lakóhelyedhez közel ilyen kórház telefonon. Pl. Székesfehérvár, Pécs ilyenek. Az integrált szűrés 15-18 ezer, azt hiszem.


A kombinált szűrés a 12 hetes ultrahang, és akkor vesznek vért is. Én már integrálton nem voltam, mert negatív lett a kombinált.

2010. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja... és 2 hét múlva megkaptam az eredményt neten. A papírt a dokinak küldték, azt tőle kaptam.
2010. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen voltam ultrahangon, (magánorvosnál). Ott levették a vért a kombinált teszthez. Ha jól emlékszem a vizsgálat és a kombinált teszt együtt 11000,-Ft volt. Egy-másfél hét múlva megvolt az eredmény.

Ebben leírták, hogy mennyi a mensi szerinti kor, mennyi az ultrahang szerinti terhességi kor, mennyi a kockázat a Down-szindrómára, és az Edwards korra.

2010. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kombináltat csináltattam a XI. kerületi fehérvári úti rendelőben. (9000 Ft volt)

közben utánaolvastam, onnan pár utcányira a Szent Imre kórházban ugyanez ingyenes. Ezt elfelejtették nekem említeni... végül is nem volt drága, de azért bosszantó. Kerek egy hét múlva kaptam az eredményt.

2010. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen csináltattam meg a doki javaslatára (25 éves vagyok...) a kombinált tesztet.Én budapesten a Bolgárkerék utcában voltam bent,első vizsgálat ingyenes volt,ha lett volna második az 15e Ft!

Két hét múlva kaptam egy sms értesítőt,és neten megnéztem az eredményt,negatív lett,szerencsére.

Annyi volt,h időpontra bementem,egy nőci tájékoztató jelleggel előadott egy műsort,majd átküldött egy másikhoz,ott felvették az adatokat,és egy harmadik helységben levették a vért.Ennyi.

Minden jót.

18 h km + 2 éves fiú anyukája

25/L

2010. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!