Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megoldható magándo...

Szerintetek megoldható magándokival a következő szituáció?

Figyelt kérdés
2. babámmal vagyok terhes :) és ahhoz a dokihoz szeretnék járni akinél az elsőt szültem, de csak a terhesgondozásra mert sajnos most nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy ismét 70000 et ki tudjak fizetni a szülésért még a havi 7000 beleférne a vizsgálatokra .Korrekt kedves doki meg minden, Nagyon gáz ha hozzá megyek s elmondom neki hogy igy állunk el -e vállalja a dolgot ? járt már valaki igy ?
2011. szept. 20. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban korrekt a doki, nem hogy belemegy, hanem azt mondja, adj, amennyit erre szánsz (vagy akár az is felajánlja, hogy ingyen is vállal, ilyet is ismerek ). Eleve nem lehet tarifája, csupán a hozzá járók szerint ennyi. Ha ő maga kiköti, mennyit kér, akkor számlát kell adjon és adózni kell utána.

Különben minden elkötelezettség nélkül járhatsz bárkihez, nem kell őt felfogadnod.

2011. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem siman
2011. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

ha fizetsz havi 7 ezret, nehogy már a végén még a 10x-ét add:-((((

Ha meg ő kér ennyit, akkor szóba sem állnék vele.


Én is ennyit(7E) fizettem 3 éve a terjhhesgonozásért(5 alkalom volt összesen) szülés utááni kontrollon kapott 20 ezret)

Vagy adsz egy pár ezer ft-os ajándékkosarat, hid el a dokid nem fog éhen halni

2011. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim eleve megkérdezte, hogy csak terhesgondozásra járok majd hozzá, vagy a szülésnél is szeretném, hogy bent legyen, mert azt ő x összegért vállalja, de semmi probléma sincs abból sem, ha nem engedhetem meg magamnak, mert szülhetek ügyeletesnél is, és majd a szülés után megint megyek hozzá. Szerintem korrekt volt. Ráadásul elég bonyolult volt a szülés, a végén császárral, és persze szombat hajnalban ugrasztottam ki az ágyból, tehát nem sajnálom tőle a pénzt! Mi is nehezen spóroltuk össze, de utána megkaptam az anyaságit, és akkor kicsit helyrebillentünk.Plusz a magzat után már most igényelhetsz adókedvezményt, havi 10e Ft.Akár abból is gyűjtögethetsz, ha ragaszkodsz a dokidhoz.
2011. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a következőt tenném:

Csak a 7.hónapban (vagy ott körül) keresném fel a dokit, h szeretnék nála szülni. Addig meg járj a sima körzetis terhesgondozásra. Ők is ugyanazt csinálják, csak ingyért.

Nyugodtan elmondhatod neki, h nem a legjobb az anyagi helyzetetek, és azért csak most jelentkezel, de ha nem akarod az orrára kötni, akkor mondhatod, h úgy gondoltad eddig, h majd az ügyeletesnél szülsz, de most mégiscsak jobb szeretnéd ha ő lenne veled.

2011. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem is kell az elején mondanod, jársz hozzá gondozásra, és nem kéred fel a szülés levezetésére....
2011. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!